Yanaklarim sarkmaya baslamis

Insanin kendine yatirim yapmasindan daha önemli birsey yok bence. Ph formula duymusdum cok önceden, begenilen ve övülen bir marka. Kesinlikle aklimda olacak

Insanin kendine yatirim yapmasindan daha önemli birsey yok bence. Ph formula duymusdum cok önceden, begenilen ve övülen bir marka. Kesinlikle aklimda olacak
Gittiğim kliniğin sahibesi kullanıyor kadını yakından gördüm cildi cam gibi . Tamamen ph formula kullanıyorum demişti sorunca . Serum şeklindeki c vitamini efsaneeeee

Yok hiç korkmayın. Sizde sadece vitamin enjektesi yaptırın . İğneli işlem olduğu için cildi odemler sisirir bu normal ama ödem geçtiği vakit bence bebek gibi oluyor insan
Bana umut oldunuz, suan bile morelim duzeldi. Mezo terapi yapan bir klinik buldum bile :)

Bana umut oldunuz, suan bile morelim duzeldi. Mezo terapi yapan bir klinik buldum bile :)
Aaaa umutsuzluk yok ne münasebet daha yaşınız 34 . Millet 45den sonra başlıyor. Bizim görüp cildini begendigimiz hatunlar hep ya 20lerin sonu ya bizim yaşlarda başlıyorlar ve düzenli istikrarlı devam ediyorlar istikrar çok önemli . Kahveyi sigarayı kullaniyorsaniz azaltirsaniz cildiniz muhteşem olur. Ben sabahları onun yerine gül sirkeli sıcak su içiyorum kahve bağımlısıydim rengim kararmıştı artık kahveden mezoterapiyi uygulayanin doktor olması lazım yalnız dikkat edin. Bir klinikte yaptırın .

Aynen oylee, pozitif olmam lazim, daha yasim basim neki.
Sigarayi biraktim, 2 sene önce basladim ve ara sira iciyordum ama yuzum yavas yavas soldu ve hemen biraktim. Kahveyi de azaltim. Simdi sira cilt bakimlarinda.
Buldugum klinikde hemsire calisiyor, doktor yok. Sorun olurmu acaba.

Bilemiyorum . Klinik az çok gözünüze düzgün geldiyse bir deneyin bakalım en azından hemşire ve damar kas iskelet sisteminden bir haber değildir diye düşünüyorum ama ilk tercihim doktordur her zaman . Benim yüzüme uygulayan doktordu.

Evet daha önceden gittigim bir yer, bi denemem lazim. Kucuk inelerle yapiyor islemi, microbleeding gibi, ben öyle anladim. Sizinkide öylemiydi acaba?

Merhaba, bende 38 yaşındayım, aynı durum benim yüzümde, özellikle çene hattımda mevcut.
Daha önce tüm yüz dolgu işlemi yaptırmıştım ve bu dolgu işlemleri yüzü daha çok sarkıtıyor onu anladım. Size tavsiyem dolgu yaptırmayın.
Botox güzel bir işlem ama 3-4 ay sürüyor maalesef ki o da sarkan yanak kısmını toparlamıyor, alın kaş bölgesine faydalı.
Sanırım en mantıklısı cerrahi işlem fakat o da bu yaş için erken, mezoterapi tarzı işlemler işe yarar mı bilemiyorum bende şu an araştırıyorum.

Simdilik cerahi bir islem dusunmuyorum, belki 10 yil sonra. Mezoterapi duymustum, ama cok farkli islemler yapiliyor mezoterapiyle, sizin bahsettiginiz ne olarak geciyor. Yurtdisinda kaliyorum, hic yapan doktor tanimiyorum, ama arastirmam lazim.
Mezolıft olarak gecıyor

ben de 28 yaşındayım, çok yakın bi arkadaşım 30 yaşında o da aynı şikayetle gitti ki onun biraz genetik yüz yapısı düşüktü. mezoterapi yaptırmış, yurtdışında yaşadığım için sık görüşemiyoruz. şok oldum görünce, baya fark ettirmiş, ben de tr de yaptırıcam inşallah bi gidişte.

Harmonyca ve eksozom dan memnunlar en olabilecek işlemler mezoterapi bunlar şuan revaçta elmacıklarla belki yüzü kaldırabilirsiniz. Harmonyca yarı dolgu bazı hatlara yapılarak yüzü kaldırıyor. Bir de ip askı var ama onu önermem çok güvenli gelmiyor bana. Paris ışıltısı falan bunlar yüzü aydınlatır sadece. Çok düzenli bir şekilde yüz yogası yaparsanız da fayda görürsünüz. Hemşire bir arkadaşım hifu nunda yüzünü kaldırdığını söyledi bana nedense o da gereksiz para ve uzun vadeli değil gibi geliyor bir araştırın

Merhaba, dolgu yaptirmayin derken yag dolgusundan mi bahsediyorsunuz ? Ben de yag dolgusu dusundugum icin sormak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…