yanaklardaki parlamayı nasıl yapabilirim

yenidengxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
24
2
43
Hani şu yanak bölgesini parlatmak o çevreye pırıl pırıl bir görüntü vermek için kullanılam ürünün adı nedir,bilen var mı arkadaşlarfisfisfis:sm_confused:

canım bende cok merak edıyrum ,ama ben krem gbi sürülen cildi ışıl ışıl parlatan şeyı merak edıorm..senın yanak bölgesi için dedğin acaba terracota allıklar olablir mi=?

terracota allıktan bahsediosunus ben kullanıyorum yıllardır. bronz ve parlak bi goruntu verio yanaklara

Aydınlatıcı olarak da geçio,oriflame de var böle bişi 40 ya da 50 ytl bişi

çok teşekkür ederim ya ..nasıl bişey bu dediğiniz?fondoten gbi sıvı bişiymi?
krem gibi mi sürülüyo?hangi markanınkını tavsiye edersınız?

yenidengül merhaba canım ben makyaj yapmam ama artık gerekyor yuzden kırıklar var ve bide benler var bende bunlara çare arıyorm canım arkadaşlıgına sevindim koşen hayırlı olsun

cnm max factor de shimmer stick var mesela stick şeklinde highlighter olarak kullanılıo veya toz olanlarıda var illa sıvı olması gerekmior.golden roseun ışıltılı fırçalı pudrası var o da aynı maksatla kullanılıo.ama eger sıvı istersen clinique de hem bronz tonu hem de normal tonu var gayet hoşlar bu haftasonu baktım.gerçi yanaklarımda sivilceler çıktıgı için ben sıvı kullanmayı pek sevmiorum.highlighter istediğin bölgelere ışıltı ve gölge katmak için kullanılıor.mesela elmacık kemiklerine allığın üzerine sürebilirsin.sıvı olanını elmacık kemiklerine yine istersen fondötenle karıştırarak sürebilirsin.maksat ışıltılı görünüm cnm

once ıstedıgınız renk allıgını surun daha sonra ıstersenız seffaf renkte teracotalar var onu allıgın uzerınden gecın..
ben ıse allıgımı surdukten sonra cecıle ın vucut sımlerı var sarı ve beyaz olanı onları almıstır ucunda ponponu var..
allıgı surdukten sora yuzunuze hrhangı bı tonık sıkın alllık uzerıne uzaktan sıkın uzerıne bu pırıltıyı gecın sadece bı dokunus bıle yeter bakın pırıl pırıl oluyosunuz sız bıle sasırcaksınız tonıgın amacı sımlerın yanaga yapısması ıcın:)

X