Yanak estetii yardm!!!!!!!!!

ya benimde aynı sorunum varrrrrrrrrrr !! elmacık kemiklerden bahseden arkadaşlarrr zaten dolgun yanak elmacık kemiiğini kamufle ediyorr yanak ince olsa elmacık kemiği ortaya çıkar.....nası kurtulucam bu yanaklarımdan kilo verincede gitmiyo ameliyatta olmak istemiyorum profil resmi gören beni kilolu sanıyor birde bütüne bakınca şokk :KK43:

ayy ne şanslısın yaaaa. Bende öyle olmayı çok isterdim. İnan bana:kedi:

Eğer türk tv'lerini izlerseniz bazı ünlü erkeklerin bir kaç sene önceki ve sonraki haline baktığınızda bu ameliyatı olduğunu anlarsınız. Ama bu yağ aldırmak daha çok karın ve basen bölgesine uygulanan bi ameliyattı eskiden Sibel Can müdavimiydi bunun Tarkan'ında yaptırdığı söyleniyor yağ aldırma ameliyatı biraz beklemek lazım bi kaç seneye iyice yaygınlaşır örneklerini daha fazla görürüz :))) ona göre yaptırırız. Tabi söylemeden geçmeyeyim sporunda çok faydası var mesela sporcuların yüzlerine bakın büyük çoğunluğu zayıf yüzlüdür. Bu ameliyatla ilgili link vericem videosuda var ameliyatın canlı canlı ama hata oluşuyo. Googleye yanak yağının alınması yazıp ilk sıradaki siteye girin. Kozmetik cerrahi.

Son düzenleme:
Kizlar sizin yanak cok büyükse benimki de cok kücük.Zaten zayif bir yüzüm var,bir de yanak diye bisey yok :))Esim bazen makas aliyor ,o kadar aciyorki.Ya diyorum alma makas falan,zaen bir deri gibi.Iste bende dolgun yanakli olmayi isterdim.Demekki herkesin derdi farkli olabiliyor.

arkadaşlar ben sırf teoman doğanla görüşmek için istanbula gittim.bana ameliyata gerek yok, dedi.çok içten konuştu ve çok da ilgili biri.aslında ameliyata gerek var bence.yanaklarım büyük ,bu durum benim psikolojimi bozuyor.işi estetik olan bir insan niye para kazanmak varken gerek yok der ki?bu o kişinin para için estetik yapmadığını gösterir , bu da güven verici bir şey.ooooooof kafam inanılmaz karıştı.ne yapcam ben?
gerek yok dediyse yoktur. o ameliyat konusunda kendisine güvenmediği için böyle demiş olabileceğini yazmış bir arkadaş. teoman doğan bana tamamen farklı bir ameliyat yaptı. öncesinde de bu yanak estetiğini önerdi. yaptığı hastaları gösterdi bilgisayardan. valla ben yaptığı ameliyatları beğenmiştim ama çok kapsamlı bir ameliyat olduğu için cesaret edememiştim. bence gerek yok dediyse yoktur. boş yere ameliyat olmaya, narkoz yemeye gerçekten inan bana değmez.

valla benım de yanaklarım dolgun dudakalrımın yan taraflarında erık var gıbı olnların olmasını ıstemıyorum yıne tombul olacaksa olsun yuz egzersızlerı yararll olur mu

ya bıktım ben de artık bu ne ya 43 kilo ama yarısı yanak! :nazar:

ya sevabına şuraya iki üç yüz egzersizi yazın da sebeplenelim :nazar:

Canım teoman doğan bu konuda cok uzmandır. O ne derse bildiği wardır benmde yüzüm tombik :) yuvarlak napalımm... bende sewmiyorumm bunun kapamanın bir yolu uzun ve cok katlı sac olunca yz kapanıo.. sac dikkat cekince yüz kücük görünüo :) işde bu ki benim saclarım erkek tipi:)) ama sewiyorum genede..

keşke o yanaklar bende olsa :KK43: elmacık kemiklerim belirgin ama yanak yok :KK43:

kızlar aynı durum bende de var .. tombul yanaklıyım , ve ince bir yüz istiyorum .. yıllardırda hep istedim :) bide benim yüz seklim hafif köşeli o yüzden daha geniş duruyo gibi geliyo , özellikle resimlerimi begenmiorum başkaları gayet güzel bişey yok diyo gerci de..

şimdi size bazı önerilerim olucak cünkü bende bu işle kafayı bozmuş biriyim .. ama kesinlikle ameliyat düşünmeyin .. bencede yanaklardaki hücreler alınmamalı kesinlikle .. onun yerine daha zararsız belki ameliyat kadar etkili degil ama yinede iş görücek farklı yöntemler var ..

ben bi tane masaj aleti almıştım 1,5 yıl önce falan .. öyle bir kenara attım üşengecimdir çünkü .. neyse bu yaz sonunda kullanmaya basladım ve gercekten işe yarıyor .. özellikle gıdık bölgesinde farkı hissettim ( bu arada benimde vücudum zayıf ).. adı face roller zaten artık internette satısı baslamış .. ben yurt dısından getirtmiştim .. basit bir alet zaten .. öyle yogun bir titresim özelliği yok yani zararsız oldugu kanısındayım .. bide ben 2 yıl önce bir krem kullanmıştım .. oda güzel etki göstermişti ..'Methode Jeanne Piaubert Visagist Soin ' kremin adı ..yüz yağları için özel bir krem .. cilde gayet güzel bakım yapıo ayrıca .. kremi tekrar almayı düşünüyorum bence face roller la beraber kullanırsam maksimum etki elde ederim .. işte böyle sevgiyle kalın..

bu arada benimde ilgimi su cene ucu dolgusu cekti .. acaba yaptırsam yüzüm daha oval görünür mü?
CADIARZU

ben de tam aksi..

hatta hay aksi :KK43:

ince az uzun bi yüze sahibim.
ne yaparsam yapayım şişmiyo bu yanacklar
sadece minik bir kalça yerine kocaman bi dünya olduğu zaman yüzüm etlenmişti :KK70:

buda cok kötü tabi 36 dan 40a cıkmıştm şimdi 38-36yım yanacklarım geri indi. Tam bi fareye benziyormuşum cok koyan bi benzetme :KK43:

zayıflarken yanackları sabit tutan bi yol yokmu vücudumdan cok yanacklarm gidiyor şimdi yine bişe kalmadı. Genetik yapı mı eetkili sadece nedir ?

X