yalvarırım yardım edin

canım tebrik ederim buarada geçmişl olsun bebegini nelerle dogurdun neler çektin bebegini öp kokla annesin sen o senin hayatın canın o sana muhtaç yazık senden başka sıcaklıgı hiç birşeyden bulumaz dua et bol bol emzir daha çok alışırsın üzüldüm vallahi kendini kapıp koyverme ALLAH yardımcın olsun ğüzelim hiç korkma bu arada yanındabir melek var

ya sen benim hemşerimmişsin ben zonguldakta doğdum ama ankarada evliyim hangi hastahanede doğum yaptın bu arada son verdigin haber güzel okumamıştım rahatladım vallahi güzelim iyi olman dileklerimle bebegin kendin ve bu güzel hayat için

canım bebegın hayırlı olsun,umarım artık daha ıyısındır.kendıne telkınlerde bulun,havalar guzel oldugunda bebegınle bırlıkte bol bol gez.benım bebegımde 3 aylık oldu ALLAH ın ıznıyle,annelık kolay degıl,çok buyuk duygu dalgalanmaları yaşıyoruz.bol bol dua et.saglıcakla kal.

canım öncelikle ALLAH analı babalı büyütsün bende çok zor bir dogum geçirdim ve aynı sıkıntıları yaşadım zamanla geçiyor.bebeşinle oyunlar oyna onunla konuş verdigi tepkiler bütün sıkıntılarını unutturuyor.ve ölümü aklından bile geçirme sana çok ihtiyacı olan küçük bir melegin var çünkü

canım allah yardımcın olsun valla bebegini düşün yapma bence böle herşey daha iyi olucak gbi düşün bak okadar kötü geçti diyosun ama bi melek dünayay getirdigini düşün allah yardımcın olsun geçmiş olsun canım

dogum sonrası depresyonu cok sık yasanan bı durum atlatırsın mutlaka olumlu dusun derım bende ıkı aylık anneyım ılk gunlerım oldukca zordu panık atak degıl ama hayattan keyıf alamama durumları yasadım uzun surmedı neysekı su an daha ıyıyım bebısımı hergecen gun cok daha fazla sevıyorum

CANIM durumunu yeni okudum çok üzüldüm .. gerçi tedaviye başlayacakmışsın inşallah iyileşirsin .. Ben de yakında anne olucam bu aralar çok tatsızım durduk yerde sinirleniyorum hiç aklıma gelmemesi gereken şeyler aklıma geliyor , bir bakıyorum çok duygusalım bir bakıyorum kalbimde çarpıntı oluşuyor.. ÜFF VALLAHİ BU ARALAR ÇOK ÇEKİLMEZİM . Ama senin durumunu yaşayan birçok kadını işittim. Dilerim iyileşirsin ve bebeğinle mutlu huzurlu günlerine kavuşursun ..

kardeş Allahıma bol bol dua edeceksin bebeğinle mutlu olmaya bak eşinle konuş dertleş bol bol dua et dilinde her an dua olsun. Allahım seni görüyor

canım benim zannediyorum aynı dönemde doğum yaptık ben ocak 9 da sezeryanla doğum yaptım bir oğluşum var şimdi hiç kendini üzme genelde herkezde hormanların etkisiyle böyle durumlar olabilirmiş , ilk bir haftada bendede ağlama krizleri vardı ama atlattım allaha şükür , sakin ol bebeğini öp kokla :) güle güle büyüt canım

arkadaşlar yüce Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.arkadaşım dua dan kendibni eksik etme bol bol dua et.ben şu günlerde bebek sahibi olmayı düşünürken inan bu okuduklarım bi hayli korkutuyo beni .bu arada bana yardım edin.22 yaşındayım 1 yıllık evliyim ve şimdi eşim bebek istiyo bende istiyorum faakt korkularım var.bilmiyorum nedir ama ya şöyle olursa ya böyle olursa diye diye mahvettim kendimi.

kırkımız çıkana kadar bende çok kötü hissediyordum kendimi boğulacak gibi oluyordum ama kırkım çıkınca geçti o sıkıntılar inşallah sizinde geçer, sevgiler...

Aynı şeyler banada oldu 12 gun surdu.. gozlerımın altı morardı ..12 günde kapkaranlıktı dünya..Bidaha mutlu olamam sandım.Taki doktora gidene kadar ilaçtan ve terapıden sonra birşeyım kalmadı hergeçen gün daha iyi oldum.Benım doğumdan sonra değil fakat romatızmamı kafama takmaktan olmuştu elım ayağımmı yamulacak dıye dıye perışan ettım kendımı.Romatoid Artritti çunku romatizmam.Her sabah 5 te yatakta oturup ağlıyordum akşama kadar berbattım.Hayatımın en kotu 12 gunuydu çok şukur geçti...Bu arada romatızmanda çok çok hafıfledı bi ara yuruyemıyordum doğru dürüst.Bir sabah uyandığımda rahat yurudum rahat hareket ettım o gunden berı iyiyim mucıze gıbıydı.Şimdi 3.5 aylık hamıleyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…