Yalvarırım acil bakın eğer yanlış bir umutsa hemen kendime gelmeliyim gebelik testi adete 5 gün kala ikinci çizgi var zar zor görülüyor

Leyla4747

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
374
25
33
Sorumu şöyle soriyim ikinci çizgiyi çok çok silik olsa da görüyorum ama o gördüğüm çizgi kaset testin çizgisi mi yoksa gebeliğin mi lutfen yardımcı olun kaset testlerde ikinci çizgi izi belli oluyor mu gebelik yoksa

Sorumu şöyle soriyim ikinci çizgiyi çok çok silik olsa da görüyorum ama o gördüğüm çizgi kaset testin çizgisi mi yoksa gebeliğin mi lutfen yardımcı olun kaset testlerde ikinci çizgi izi belli oluyor mu gebelik yoksa
Leyla arkadaşım eğer 5 dakika içerisinde çıktıysa evet doğrudur hemen kan ver ama yoksa da resmi görmeden biz bir şey diyemeyiz

Leyla arkadaşım eğer 5 dakika içerisinde çıktıysa evet doğrudur hemen kan ver ama yoksa da resmi görmeden biz bir şey diyemeyiz
Ya resimde görünmüyor ama bakın ikinci çizginin varlığını görüyorum aşırı silik olsa da işte merak ettiğim bu çizgi kaset testin kendi ikinci cizgisimi normalde görünüyor mu o cizgi

Ya resimde görünmüyor ama bakın ikinci çizginin varlığını görüyorum aşırı silik olsa da işte merak ettiğim bu çizgi kaset testin kendi ikinci cizgisimi
Testi atin buraya bide kac dkkada cikti
Görünmüyor fotoda :KK43: hemen çıkması mi önemli yoksa ilk 5 dakika icinde

Oturduğunuz yerden görünüyorsa fotoğrafa da yansır siz bi atın bakalım olmadı efekt vs eklenip bakılır. Diğer türlü çok havada kalıyor yorumlamak

5 dakika içerisinde çıktıysa gebelik ihtimali tabi ki var, emin olmak için kan testi verebilirsin. Kaset testlerde 2. Çizgi izi sadece gebelik ve kuruma durumlarında çıkar

Ya resimde görünmüyor ama bakın ikinci çizginin varlığını görüyorum aşırı silik olsa da işte merak ettiğim bu çizgi kaset testin kendi ikinci cizgisimi

Görünmüyor fotoda :KK43: hemen çıkması mi önemli yoksa ilk 5 dakika icinde
İlk 5 dakika içerisinde çıkması lazim

Görmeden nasıl yorum yapabiliriz? Ki yapsak da sizi üzmekten ya da boşa ümitlendirmekten başka bir şeye yaramaz. İlk beş dakika silik çizgi çıktıysa testi yarın ya da ertesi gün tekrarlayın. Ben de adetime 4 gün kala silik çizgi görüp kan vererek öğrenmiştim.

sen cek at ben şahın gozumle gorurum onu:) eger o kadar derece gorunmuyorsa testın kendınde var olan serit ıdrarla ıslanınca belırgınlesmıstır onu goruyo olabılırsın

sen cek at ben şahın gozumle gorurum onu:) eger o kadar derece gorunmuyorsa testın kendınde var olan serit ıdrarla ıslanınca belırgınlesmıstır onu goruyo olabılırsın

Eklentiler

• 20220902_131433.jpg
    20220902_131433.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 746
Attım canım iki tane üst üste yaptım testin kendindeki şerit normalde gebelik yoksa görünüyor mu

Görmeden nasıl yorum yapabiliriz? Ki yapsak da sizi üzmekten ya da boşa ümitlendirmekten başka bir şeye yaramaz. İlk beş dakika silik çizgi çıktıysa testi yarın ya da ertesi gün tekrarlayın. Ben de adetime 4 gün kala silik çizgi görüp kan vererek öğrenmiştim.
Haklısınız işte merak ettiğim şey normalde testin kendisindeki o şerit çizgi gebelik yoksa çıkıyor mu dikkatli baktığım için gördüm heralde

X