Yalnızlık

NoMoreBets

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
37
23
Şimdi ki diye başlamak istemiyorum aslında ama bu arkadaşlık ilişkilerinde bir problem yok mu? İnsanlar çok değişik ya çözemiyorum. Mesela bir arkadaşa mesaj atıyorum resmen cevap vermiyor. İnsanın gücüne gidiyor. En yakınım dedikleriniz aramıyor sormuyor. Konuşunca da bi şekilde geçiştirip anı kurtarıyorlar sonra yine aynı şeyler.. Sizin de günümüz arkadaşlık ilişkileriniz de böyle sıkıntılar oluyor mu merak ettim. Oluyorsa nasıl tepkiler veriyorsunuz? Kafama takmam ya deyip takıyor musunuz?

Çok samimi hergün konuştuğum arkadaşımsa ve bunu tekrarlıyorsa ona bu durumdan rahatsız olduğumu söylerim. Ama normal arada konuştuğum insanlarsa bunu kafama takıp dertlerime dert eklemem açıkcası.. Peki siz en yakın arkadaşlarınızı arayıp soruyormusunuz?

Çok samimi hergün konuştuğum arkadaşımsa ve bunu tekrarlıyorsa ona bu durumdan rahatsız olduğumu söylerim. Ama normal arada konuştuğum insanlarsa bunu kafama takıp dertlerime dert eklemem açıkcası.. Peki siz en yakın arkadaşlarınızı arayıp soruyormusunuz?
Ben çok samimiyiz diye düşünüyorum yani karşı taraf bu izlenimi veriyor. Neticede bunu bana çevremdeki herkes hissettirmiyor. Tabi ki arar sorarım.

Kimseyi oturup dert edeceğim kadar değerli görmem. Değerlilerime ise alınmam için büyük şeyler yapmaları gerek ufak tefek şeylere takılmam

Ben bazen ikilemde kalıyorum. Nasıl davranacağımı bilemediğim zamanlar oluyor. Net olmak güzel şey doğrusu.
Kırıla kırıla insan kırmayıda öğreniyor zamanla , her zaman alttan alınmıyor maalesef , hep kendimizden ödün veriyoruz sonra . Herşey karşılıklıdır buna inanıyorum ve öyle davranıyorum açıkçası .

Kırıla kırıla insan kırmayıda öğreniyor zamanla , her zaman alttan alınmıyor maalesef , hep kendimizden ödün veriyoruz sonra . Herşey karşılıklıdır buna inanıyorum ve öyle davranıyorum açıkçası .
Evet hak veriyorum size bir zaman üzse de insam her şeye alışıyor
Kimseyi oturup dert edeceğim kadar değerli görmem. Değerlilerime ise alınmam için büyük şeyler yapmaları gerek ufak tefek şeylere takılmam
değerlilerinizin olması güzel. değerli sandıklarımız yapınca işler değişiyor.

Evet hak veriyorum size bir zaman üzse de insam her şeye alışıyor

değerlilerinizin olması güzel. değerli sandıklarımız yapınca işler değişiyor.
Ama onları sen konumlandırıyosun, yanlış yere koyman onların suçu değil, yada onların da seni aynı yere koymalarını beklemeni de gerektirmez, sebepsiz yere uzaklaştığım insanlar olur bazen benim mesela belki onlar için çok değerliyimdir bunu bilemem ama bilsem de tavrım değişmez, içten gelen şeyler bunlar, bide beklentisi olan insanları sevemiyorum ben, mesela aramamı beklemeleri, mesaj atmamı çağırmamı, görüşmemi, aciz geliyo bu tarz insanlar bana, zaten içimden gelirse yaparım gelmezse de gelmiyodur, ne bilim ben tuhafım belki de

Bazi insanlari 10 senedir tanisamda hala.. bunu nasil yaparki? Dedigim oluyor. O da benim iyi niyetimden bazen..

Ben insanları olduğu gibi kabul ediyorum(bana karşı yanlışları yoksa).

Mesela bir arkadaşım var kendisini çok severim ama nadir görüşürüz. Çok çevresi vardır ve hayatı anlık yaşar. Beni neden aramadın triplerine girmem. Çünkü anlık planlarla yaşar.

Başka bir arkadaşım var daha çok evde zaman geçirmeyi sever. Ara sıra görüşürüz. Ama o samimiyetimiz hep aynı kalır.

Başka bir arkadaşım farklı şehirde yaşıyor. Sıkıntılarımız olduğunda daha sık telefonla görüşürüz.

Diğer bir arkadaşım aramızda yarım saat mesafe olan bir yerde oturmasına rağmen 4 yıldır buluşamadık(hayat telaşı diyelim). Ama telefonda konustuğumuzda hep o samimiyet devam eder.

Gibi gibii... uzatabilirim.
Saydıklarım ve sayamadıklarım var. Bu arkadaşlarımın hepsi kötü günümde yanımda olurlar.

Yazdıkça farkettim arkadaşlarım yönünden çok şanslıyım ve iyi ki varlar. Dilerim sizinde böyle güzel arkadaşlıklarınız olur.. 🥰

Ben insanları olduğu gibi kabul ediyorum(bana karşı yanlışları yoksa).

Mesela bir arkadaşım var kendisini çok severim ama nadir görüşürüz. Çok çevresi vardır ve hayatı anlık yaşar. Beni neden aramadın triplerine girmem. Çünkü anlık planlarla yaşar.

Başka bir arkadaşım var daha çok evde zaman geçirmeyi sever. Ara sıra görüşürüz. Ama o samimiyetimiz hep aynı kalır.

Başka bir arkadaşım farklı şehirde yaşıyor. Sıkıntılarımız olduğunda daha sık telefonla görüşürüz.

Diğer bir arkadaşım aramızda yarım saat mesafe olan bir yerde oturmasına rağmen 4 yıldır buluşamadık(hayat telaşı diyelim). Ama telefonda konustuğumuzda hep o samimiyet devam eder.

Gibi gibii... uzatabilirim.
Saydıklarım ve sayamadıklarım var. Bu arkadaşlarımın hepsi kötü günümde yanımda olurlar.

Yazdıkça farkettim arkadaşlarım yönünden çok şanslıyım ve iyi ki varlar. Dilerim sizinde böyle güzel arkadaşlıklarınız olur.. 🥰
Nasıl oluyor o arkadaşlıklar?

Kankim dediğim beşikten bugüne beraber olduğumuz arkadasım evlendı. Kınasına da düğününe de gittim takımı taktım. Düğünden sonra mesajlastık. Aramadım o da aramadı.şmdi mesaj yazıyorum nbr iyiyim senden nbrden öteye gitmiyor konusma.

Önceden arardı şmdi kendisi de aramıyor.
Halbuki arayabilir istese.

Nasıl oluyor o arkadaşlıklar?

Kankim dediğim beşikten bugüne beraber olduğumuz arkadasım evlendı. Kınasına da düğününe de gittim takımı taktım. Düğünden sonra mesajlastık. Aramadım o da aramadı.şmdi mesaj yazıyorum nbr iyiyim senden nbrden öteye gitmiyor konusma.

Önceden arardı şmdi kendisi de aramıyor.
Halbuki arayabilir istese.

Bende 1 ay önce evlendim. Hatta arkadaşlarımdan 1200 km uzakta bir şehirdeyim. 1 ay önce nasılsa hala aynıyız.

Bu arada benimde bir süre sonra görüşmediğim arkadaşlarım oldu ama çok nadir. Arkadaşlıklarımda en önem verdiğim şey bencillik olmamasıdır. Bencil insanlardan direk uzaklaşırım.

Sizin arkadaşlıklarınızda genel anlamda böyle bir sıkıntı varsa belki arkadaş seçimlerinizi doğru yapamıyorsunuzdur.

Bende 1 ay önce evlendim. Hatta arkadaşlarımdan 1200 km uzakta bir şehirdeyim. 1 ay önce nasılsa hala aynıyız.

Bu arada benimde bir süre sonra görüşmediğim arkadaşlarım oldu ama çok nadir. Arkadaşlıklarımda en önem verdiğim şey bencillik olmamasıdır. Bencil insanlardan direk uzaklaşırım.

Sizin arkadaşlıklarınızda genel anlamda böyle bir sıkıntı varsa belki arkadaş seçimlerinizi doğru yapamıyorsunuzdur.
En yakın arkadaşım o. Aramıyor sormuyor evleneli 20 gün oldu. Hep ben yazıyorum ama tınlamıyor iyim aşkım senden nbr yazmış
(Bana aşkım diye hitap eder) ama naberden öteye gitmiyor.

🧐😏

X