Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

Bu arada söylemeden edemedim telkine başladım günde 4 saat dinliyorum büyümesi için ve dolgunlaşmayı farkettim haberiniz olsu

Ya peki bu telkin dosyasını nerden buldunuz? Link verebilir misiniz? Ben de dinleyeyim.

Şu masaj işi göğüsleri sarkıtır mı kızlar göğüs büyüteceğim diye dikleştirmeye çalışmayayım

En etkili yontem bencede masajdir.masajla buyumeyen gogus yoktur bence.ama dogru teknikle yapmak lazim.onunda kendi usulu var duzenli yapmak lazim.nez12 arkadasimizda once masajla buyutmus.her kez denemeli bence.

Ellesem de elletsem de büyümüyolar. Düzenli masaj yapayım bari son çare..

Göğüs Büyütme konusunda Anatolia Spa da masaj yağı var gerçekten etkili ayrıca Spa sahibinin bu konuda teknik bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

bazı yerlerde gögüslerinizle çok oynamayın diye şeyler duyuyorum ama nedenini anlayamıyorum :/
gögüsleri ellemek zararlı olsaydı evli çiftlerin hepsi bi hastalığa yakalnırdı. neden evli olmayan kızlara gögüsleriizi ellemeyin diyolar çok merak ediyorum.
gögüs hastalıkları genetiktir bence, masaja ya da gögüse sürülen bi yağa bağlamamak lazım.

bu masaj işini ben de denemek isterdim ama çok zayıfım. vücudumda zaten yağ yok nerdeyse bi de gögüse mi yağ dolcak olmaz diye yapmıyorum :/

konu sahibinin yaptigi masaji denemedim ama bende her dustan ciktimda tüm vücudumu kremlerim. gögüslerime masaj yaparak yediririm kremi (vücut losyonu).

bende bikac aydir yapiyorum ve gögüslerim sIkilasti

deneyin sizinde olurrr

zayifsansa mutlaka kilo al canim.belki kilo alinca goguslerin buyur.bide kilo almayi dene. Dogru soyluyosun benimde annem hep derdi gogusler cok ellenmez,hastaliklar falan olur diye.ama ne bilim yinede masaj yapiyorum ben ALLAH korusun diye diye.INSALLAH saglikli yapariz bisey olmaz.buyuten arkadaslarimizda hepsi masaj yapmis.ne biliim INSALLAH amacimiza saglikli sekilde ulasiriz:)

En etkili yontem bencede masajdir.masajla buyumeyen gogus yoktur bence.ama dogru teknikle yapmak lazim.onunda kendi usulu var duzenli yapmak lazim.nez12 arkadasimizda once masajla buyutmus.her kez denemeli bence.
Estetik yapamayacaksan ne olduğu bilinmeyen hap ve kremlerden kullanacagna bilinen ve kanıtlanmş masaj yapmak daha zekice :)

Ilk dediğine katılıyorum canım aman dokunma aman elleme dediler de noldu ellesek ölmezmişiz ya. Hem egzersiz ve masajın yararını estetik cerrahları bile söylüyor estetik son çare!
Ayrıca zayıfsın diye başlamamazlık etme canım. bi dene zarar gelmez ki :)

Minasir masaji uzanarak yaparsak etkisi olur mu?sen genellikle masaji ayakta mi yapiyosun yoksa uzanarak mi?

canım ne kadar süre boyunca yaptın bunu? hemen fark ediliyo demişsin ya ben 4 gündür yapıyorum bi fark yok ama inşallah geçen zaman içinde olur..

Benimde göğüslerim çok küçük zayıf olmama bağlıyor herkes lisede kızlar arasında göğüs nedir çok iyi bilirsiniz. Bu masajı yaparak ne kadar sürede sonuç aldınız ?

Benimde göğüslerim çok küçük zayıf olmama bağlıyor herkes lisede kızlar arasında göğüs nedir çok iyi bilirsiniz. Bu masajı yaparak ne kadar sürede sonuç aldınız ?

canım ben de çok zayıftım 46 kiloydum herkes çok zayıfsın diyodu zar zor neler yaparak kilo aldım 53 oldum ve göğüslerim gerçekten biraz büyüdü 75 dolgulu bol gelirdi şimdi 85 dolgulu oluyo ama yine de büyük sayılmazlar o yüzden biraz daha büyüsün istiyorum.. eğer çok zayıfsan birazcık kilo al derim hem güzelliğine güzellik katar herkes kilo alınca daha güzel olduğumu söylüyo :)

haklısın canım bende 48 kiloyum ne yapsam alamıyorum :) yine burda kilo almak için yöntemlerden birine başladım haydi hayırlısı :)

haklısın canım bende 48 kiloyum ne yapsam alamıyorum :) yine burda kilo almak için yöntemlerden birine başladım haydi hayırlısı :)

kilo almak için ben prakten diye bi şurup kullandım canım o yoksa siprakten ikisi aynı aşırı derecede iştah açıyo düzenli kullanırsan kesin kilo alırsın :) ilk günler uyku yapıyo ama sonra alışıyo bünye öneririm.

çok çok teşekkürler canım ya. Masaj çok az da olsa psikolojik olarak mı bilmiyorum ama etki ediyor sanki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…