yalnız kaldığında tıkla

kıslar ben kaçar hepinize selamlar aziiiim seni ayrıyeten çokça öpüyorum her zamanki gibi sen benim yerime prensesimi öp kocişinde seni öpsüüüüüüüüüüüüün :KK9::KK9::KK9: bana dua etmeyi unutma arkadaşım

kıslar ben kaçar hepinize selamlar aziiiim seni ayrıyeten çokça öpüyorum her zamanki gibi sen benim yerime prensesimi öp kocişinde seni öpsüüüüüüüüüüüüün :KK9::KK9::KK9: bana dua etmeyi unutma arkadaşım

Güle güleee tekrar görüşmek üzere memnun oldummmm:KK16:

taaam patsy m hadi gule gule:KK16::KK16::KK16:
Sıkılmayalım diye geldik işte canımmmm sen de kırılma hemennn bak ne güzel insanlarla tanışıp konuşuyoruz ee daha ne olsunn:nazar:

nankor bu kiz nankor:KK1::KK1:

Son düzenleme:
[video=youtube;tHnoewqUJp0]http://www.youtube.com/watch?v=tHnoewqUJp0&feature=related[/video]

Enta eih mesh kfaya aalaik
Bana bu kadar zulmetmen? Merhamet et. Nasil bir zalimsin sen?
Enta laih dimooai habeebi tehoun aalaik
Neden askim, beni gözyaslari içinde birakmak senin için çok mu basit
Tab w laih ana radya enak tegrahni w roohi feek
Peki neden kalbimde bir yerin varken bana zulmetmeni kabul ediyorum
Tab w laih yaani eih radya beaazabi bain edaik
Ellerinden gelen bu aciyi neden kabul ediyorum?

Law kan da hob ya waili mino
Eger bu asksa, çektigim aci ondandir.
W law kan da zanbi matoub aano
Ve eger suçluysam bile, tövbe edecegimi söyleyemem.
Law kan naseebi aaeesh fey gerah
Ve eger aciyla yasamak benim kaderimse
Hayaeesh fey gerah
Aci çekerek yasayacagim

Mesh haram elgharam wel seneen hayati w 3ashi eleek
Sana olan tutkum, hasretim, arzum, senin için yasamam utanç verici degil mi?
Daa awam wala kan leaaba fey hayatak yetdaweek
Bu ask tamamen bitti mi? Yoksa sadece bir oyun mu oldu
Daa awam el hanan w hodni albi w amali feek
Bana olan inancin, bagliligin, sefkatin, askin sona mi erdi?

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9: bir kutu cengelli toka bir tutam saç oldu bitti

[video=youtube;KSf1vv8oB6g]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=KSf1vv8oB6g[/video]

tuz senin avatarın olan eva green'in bu haliyle olan filmini izledin mi şekerim " cennetin krallığı" ne filmdi ama :KK42::KK42::KK42::KK42:

tuz senin avatarın olan eva green'in bu haliyle olan filmini izledin mi şekerim " cennetin krallığı" ne filmdi ama :KK42::KK42::KK42::KK42:
ayyy çok utanıyorum o filmi henüz izleyemedim. bizde bi minik bızdık var ki film milm izletmiyor. geçen açlık oyunlarını izledim zorla, kırk defa kalktım filmin başından. onu izlemediysen tavsiye ederim.

X