yalnız kaldığında tıkla

estoş süle bakem temizlik bitti mi? börekler çörekler yapıldı mı? bayramlıklar ütülendi mi? ramazan sonu stresi yaşayan eş fırçası yendimi :KK9::KK9::KK9: ya estoş hazır mısın diyorum bayrama :KK9::KK9: el öpmeye gelicem

estoş süle bakem temizlik bitti mi? börekler çörekler yapıldı mı? bayramlıklar ütülendi mi? ramazan sonu stresi yaşayan eş fırçası yendimi :KK9::KK9::KK9: ya estoş hazır mısın diyorum bayrama :KK9::KK9: el öpmeye gelicem

temizlik bitti börek çörek yapmadım k.v .ye gidicez bayramda

ütüyü de orda yapıcam

eş fırçası olmazsa olmazlardan zaten onu es geç:63::63::63:

bayrama hazırım buyur gel 3. gün evde olurum börek de yaparım çörek de tatlı da :21::21::21:

ütüyü de orda yapıcam

bayrama hazırım buyur gel 3. gün evde olurum börek de yaparım çörek de tatlı da :21::21::21:

kıs k.v. neki ne:44::44::44::44::44::44::44:

ütüyü de orda yapıcam

aaaaaa şikerim onlar orta tarlanın orta tohumu en kıymatlısından herbişey dimeye itmeye hakları neyin var :KK9::KK9::KK9::KK9: kıs o bu değilde bu aralar çok çok yorgunum ramazan işler çok yoğun yol iyice yıprattı beni valla ben bilem evde dalıyorum millete onun sapı bunun çöpü diye:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

yaf şu kk niye böle gıcıklık yapıyo iki dakka yazmazsanhemen kapı dışarı edşyo of her seferinde şifre girmekten daral geldi beeeeeeeee sizi paramla döverim :KK9::KK9::KK9::KK9:

[video]http://youtubevideoizle.gen.tr/kizim-sizi-varya-paramla-doverim-beeee-xd.html[/video] :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aaaaaa şikerim onlar orta tarlanın orta tohumu en kıymatlısından herbişey dimeye itmeye hakları neyin var :KK9::KK9::KK9::KK9: kıs o bu değilde bu aralar çok çok yorgunum ramazan işler çok yoğun yol iyice yıprattı beni valla ben bilem evde dalıyorum millete onun sapı bunun çöpü diye:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kıs siz evde kaç kişi yaşıyosunuz yemekleri annen mi yapıyo kardeşin ablan abin fln var mı :KK52::KK52::KK52:

Ben geldiiiiim artık buralardayım yine sınavları dersleri hallettim geldim kihkih :KK1::KK1::KK1: :KK54:

Benden sonra kimse uğramamış topiğimize :KK1: Hepimizin bayramı kutlu olsun şimdiden bu bayramı en hayırlı şekilde geçiririz dilerim :KK1:

Dinleyen herkes için ayrı ayrı tek tek Amin Amin Amin... hepinize ulaşır inşallaah..
[video=youtube;X-wtGyvK4NM]http://www.youtube.com/watch?v=X-wtGyvK4NM&feature=related[/video]

Dinleyen herkes için ayrı ayrı tek tek Amin Amin Amin... hepinize ulaşır inşallaah..
[video=youtube;X-wtGyvK4NM]http://www.youtube.com/watch?v=X-wtGyvK4NM&feature=related[/video]

Patsy'im Allah en çok senin yüzünü güldürsün inşallah bunu çok içten söylüyorum inan ki..

X