yalnız kaldığında tıkla

$dikelekhasta0kx.jpg
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

estoooooooooooooooooooooş bebeem h.g. nassııııııııısın :nazar::nazar:
h.b. iyiyim çıkmak için girdim :KK37:
nörücez kış geliyo kazak örüyos çorap örüyos senden de artık bi kazak bekliyoruz şöle türkan şorayın kirpikleri bişey:KK9::KK9::KK9::KK9:

kimin başına çorap örüyon bakem aaaaa ne kaaa ayıp yivrum yapma böyle şeyler:KK53::KK53::KK6:

nerden bilicen kısıııııııııııııım sen daha bebe bilem değildin ki ben onu oynarken:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de anne karnında oynuyacaktım belkimmm :KK9::KK9: Ay aramızda çok yaş yok ki kuzumm:KK9::KK9:

Benim çocukluğum ankara sokaklarında geçti :KK1: Seninkii¿

Son düzenleme:
h.b. iyiyim çıkmak için girdim :KK37:

aman çık yaz kış ramazan sana engel değil kıs bugün nereye gidiyon yolları yordun valla :KK9::KK9::KK9::KK9:

kimin başına çorap örüyon bakem aaaaa ne kaaa ayıp yivrum yapma böyle şeyler:KK53::KK53::KK6:

bulamadık ki birini örelim çorabı :KK53::KK53:

Ben de anne karnında oynuyacaktım belkimmm :KK9::KK9: Ay aramızda çok yaş yok ki kuzumm:KK9::KK9:

Benim çocukluğum ankara sokaklarında geçti :KK1: Seninkii¿

kıs nasıl çık yaş yok :44::44::44::44: kıs sen beni tanımıyon mu nasıl çok yaş yok anacım belkim on belkim daha fazla :KK9::KK9::KK9::KK9:

[video=dailymotion;xrzmhq]http://www.dailymotion.com/video/xrzmhq_ozan-colakoylu-gulyen-seyre-dursun-ayk-2012-by-aluxton_music[/video]

X