yalnız kaldığında tıkla

ha bu arada yenisin belli smilen yok yani şu sarı kafalar:KK9::KK9::KK9: yukarıdan kullanıcı prlinine gir, soldaki sütunda seçenekleri düzenlede mesaj seçeneklerini "standart" yap :KK34:

mesaj editörü yazıyor ya altta orayı standart yapıcaksın:KK34:

iyiyim estoşum sen nasılsın :KK16: azi nerede acaba uyuyo mu yoksa kızının tuvaletini yapmasını mı bekliyo:KK9::KK9:
daha gelmemiş foruma baktım da
tamam. :KK66:
ya ben yeni olduğum için resim, video paylaşamıyorum..
nasıl oluyo ki?
surat ifadelerini renkli yazıyı hiçbirini bilmiyorum =((

renkli yazı için yazdığın yazının hangi bölümünü renklendirmek istersen fareyle tut ucundan istediğin yere kadar sürükle

sonra da üst tarafta

FONT bölümünde yazı tipini

SİZE bölümünde yazı boyutunu

A harfinin olduğu kutucuktan da rengini seçebilirsin :KK34:

kızlar dün çok rahatsızlandım bugün oruç tutamadım kendimi suçlu gibi hissediyorum :26:

daha gelmemiş foruma baktım da

renkli yazı için yazdığın yazının hangi bölümünü renklendirmek istersen fareyle tut ucundan istediğin yere kadar sürükle

sonra da üst tarafta

FONT bölümünde yazı tipini

SİZE bölümünde yazı boyutunu

A harfinin olduğu kutucuktan da rengini seçebilirsin :KK34:

ya canım ben normalde bunları msn de falan yapmayı biliyorum ama bu anlattığın yazıların hiçbiri msj sayfamda görünmüyoki :KK43:
msj sayfam bomboş ??

nasıl oluyo ki?

netten videoyu seç altları oku lütfen ve diğer videp-oları kontrol küfürlü yorum falan olmasın sonra videonun en üstünde linki varya hani şu üstteki satırda /...ytn// gibi yazan şeyler var ya orası işte o kısmı mausun baş parmağına gelen kısmına tıklayarak boydan boya çek mavi olacak buna seçmek denir sonra bırak öyle mavi kalsın mausun sağ tarafına tıkla "kopyala "çıkacak ona tıkla sonra buraya gelip konuya cavap ver sayfasına gir mausun sağ kısmına tekrar tıkla "yapıştı" seçeneğini tıkla oradaki linki buraya kopyalamış olacaksın:KK34::KK34::KK34: bu kadar basit işte hadi bakalım bekliyos ilk videonu :KK9::KK9::KK9:

ya canım ben normalde bunları msn de falan yapmayı biliyorum ama bu anlattığın yazıların hiçbiri msj sayfamda görünmüyoki :KK43:
msj sayfam bomboş ??

ooooooo msnde yapıyosan kolay işin o zaman bi ara kullanıcı profilini kurcala mesajlarla ilgili seçenekleri düzenlemelisin artık boş kaldığında uğraşırsın hepsiyle:KK9::KK9::KK9:

nasıl oluyo ki?

video için de eski yada yeni olmak farketmiyo sanırım :44:

ya da 100 mesajı doldurman gerekiyo olabilir tam emin değilim :44:

ben yine de anlatayım:KK1:

paylaşacağın videonun adres kutucuğuna sağ tıkla KOPYALA yap

sonra buraya konuya cevap ver buyonuna bas ve burda da YAPIŞTIR yap tamamdır:KK34:

bu şekilde yaparsan link'i yapıştırmış olursun :KK31:

eğer ekrana video koymak istersen de yine adres çubuğuna KOPYALA yap

sonra burdan da üstteki şekilli kutucuklar var ya işte onlardan film şeridi olan kutucuğa gel

İNSERT VİDEO yazıyo ona tıkla açılan penceredeki adres yerine gel sağ tıkla YAPIŞTIR yap işlem tamamdır:KK34:

ama ekranda video olursa sadece videonun olduğu sayfada gezinirsin cevap yazmak istersen ya da bir sonra ki

sayfaya geçmek istersen video kapanır:KK50: bu sebeple böyle paylaşmazsan daha iyi olur:KK31:

link olarak paylaşırsan hem kk da gezinebilir hem de şarkıları dinleyebilirsin :129:

anaaaaaaaammmmmm amma uzun yazmışım heee:KK53::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar dün çok rahatsızlandım bugün oruç tutamadım kendimi suçlu gibi hissediyorum :26:

ben de dün iyiydim önceki 2 gün çok fenaydım

insan kendini suçlu hissediyo evet ama sen de yarın tutarsın yada

ciddi ciddi etkileniyosan ne bileyim kışın tutarsın

ama ramazan orucu da çok ciddi bşeyler olmadıkça bırakılmamalı diye biliyorum

ben de sınırları zorlayarak tutuyorum :KK31:

kıs estoş videoları değil linkleri istiyoruz :KK9::KK9::KK9::KK9: videolar büüüüüüüüüttttttttttttüüüüüüün sayfayı kaplıyo anacım ayrıca videoyu burada açınca o bitinceye kadar burada hiç bişey yapılmıyor:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bu arada senin yazılar da yani maşşşşşşşaaaaaallah kıs hipermetropmuyuz ne gozümüze gozümüze dayıyon dev gibi harfleri:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de dün iyiydim önceki 2 gün çok fenaydım

insan kendini suçlu hissediyo evet ama sen de yarın tutarsın yada

ciddi ciddi etkileniyosan ne bileyim kışın tutarsın

ama ramazan orucu da çok ciddi bşeyler olmadıkça bırakılmamalı diye biliyorum

ben de sınırları zorlayarak tutuyorum :KK31:

yok yarın devam ederim canım azap çekiyorum sanki bugün suçlu gibi dolaşıyorum :KK1:

halsizleştim ateşim çıktı iftardan sonra elimi kaldırıcak halim kalmamıştı birde bende tansiyon düşüklüğü sorunu var sanırım gene o vurdu dün beni :KK14:

Allah ın izniyle yarın gene devam

b310h.jpg
[/url][/IMG]

X