yalnız kaldığında tıkla

[video=youtube;9eI4qrY3cJM]http://www.youtube.com/watch?v=9eI4qrY3cJM[/video]

ya şunun güzelliğine bakın elbise ses dans müzik hepsi çok güzel işte ama olmadı, niye işlerine gelmedi bu şarkı o zamanlar hiç ortaya çıkarılmasaydı şimdi yayınlansaydı yıkıp geçerdi
adiler bu şarkı için bizimle "ay çok mu mağdursunuz hahah isteseydiniz verirdik" diye dalga geçen çakallar şimdi üç kuruş petrol için acımadan sinek gibi insan avlıyolar dünyanın düzünde..

gelen gidiyo başlık yalnız kaldığında tıkla ya gelip bakıyolar ki yalnız değiliz kaçıp gidiyolar
çıkalım isterseniz kızlar yalnız takılın :KK9::KK9::KK9::KK9:

Selam canımmmmm:KK16:Evime döndüm sonunda tatil maratonu bitti kpss maratonu başladı patsy cimmmm ara ara ugrayacagım artık yanına moral depolamak için baya ihtiyacım olacak:KK34:
Sen napıyosun ne var ne yok hayat nasıl gidiyorr?

aa çok güzel hayırlısı kıs buralarda napıyosun az kalmış gidip çeyiz dizsene :KK9::KK9::KK9:

çalışıyorum şekerim özel bi şirkette İstanbuldayım peki sen ?
hım güzel bende usakda yasıyorum. ama istanbula da gittim ordada yasayacak gibiyim ilerde nasipse ben evdeyim suan:) okul biteli iki yıl oldu bilgisayar prog okudum kpss ye girdim evdeyim suan :)calısmıyorum yani yas kac canım evlimisin ne sektöründe calısıyorsun.

Selam canımmmmm:KK16:Evime döndüm sonunda tatil maratonu bitti kpss maratonu başladı patsy cimmmm ara ara ugrayacagım artık yanına moral depolamak için baya ihtiyacım olacak:KK34:
Sen napıyosun ne var ne yok hayat nasıl gidiyorr?

sıkıcı:KK43::KK43::KK43: kpss yi kazanamadım kociş yok çocuk yok iş çok sence nasıl gidiyor :KK9::KK9::KK9::KK9:

hım güzel bende usakda yasıyorum. ama istanbula da gittim ordada yasayacak gibiyim ilerde nasipse ben evdeyim suan:) okul biteli iki yıl oldu bilgisayar prog okudum kpss ye girdim evdeyim suan :)calısmıyorum yani yas kac canım evlimisin ne sektöründe calısıyorsun.

kpssyi kazandın mı kıs :63::63::63::63::63: aynı ben :KK9::KK9::KK9::KK9: şincik şöyle oluyor yaş oldu 37 diğer sorularına toptan civap veriyom hayııır:KK9::KK9::KK9:

35 yaşında bir kedimi yoksa 35 kedisi olan bi delimi kıs hangisisin kedi 35:KK9::KK9::KK9:

kpssyi kazandın mı kıs :63::63::63::63::63: aynı ben :KK9::KK9::KK9::KK9: şincik şöyle oluyor yaş oldu 37 diğer sorularına toptan civap veriyom hayııır:KK9::KK9::KK9:

valla daha belli değil :)hım olsun:) nasip bu işer bea bende 25 yasındayım ama sözlüyüm kpss de ne zaman acıklanacak hiç bilmiom ama evde calıstım bakalım nasipte varsa kazanırız artık:)

[video=youtube;GuH_A7pOzKY]http://www.youtube.com/watch?v=GuH_A7pOzKY[/video]:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

[video=youtube;lbRQbpqx3eI]http://www.youtube.com/watch?v=lbRQbpqx3eI&feature=related[/video]

napıyolar acaba şimdi??

yok değil de yaş 37 hani bizde devletin kütüphanesiydi arşiviydi yerleşebilseydik şöyle mis gibi şu özel sektörden kurtulmuş olurduk dimi efem :KK9::KK9:

Dogru söylüyosun canım söyleyene bak bu sene atanabilmek için deli gibi ders çalışacagım sana kalkmış ne söylüyorum:KK53:Beceriksizlik konusuna da gelince bilmiyorum kastın ne beceriksizlikten ama yemek bulaşık tarzı şeylerse bunların lafı bile olmaz anacım sen biraz kaliteyi yüksek tutuyosundur ondan bulamıyosundur bi herif:KK34:

niye sinirli ya :26: kötü olmusssss kocise söyle sinirsiz alsin neti
zaten bi de yavaş ki sorma deli ediyo beni yaa
şimdi 3 ay kullanmak zorundayız da 3 ay sonra bi çaresine bakıcaz
böyle olmaz yani 2 saat sayfa açılmıyo:KK33::KK33::KK33:
burdayım şikerim sen nirdesin :44::44::44::44:

ama ama ama olmaz ki öyle :KK43::KK43::KK43::KK43: sevmedim ben o işi :KK19::KK19::KK19:

ben de sevmedim patsyim:KK19:

Dogru söylüyosun canım söyleyene bak bu sene atanabilmek için deli gibi ders çalışacagım sana kalkmış ne söylüyorum:KK53:Beceriksizlik konusuna da gelince bilmiyorum kastın ne beceriksizlikten ama yemek bulaşık tarzı şeylerse bunların lafı bile olmaz anacım sen biraz kaliteyi yüksek tutuyosundur ondan bulamıyosundur bi herif:KK34:

yoo düşüremem bulucam en kalitelisini o kadar:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::76::76::76::76:

zaten bi de yavaş ki sorma deli ediyo beni yaa
şimdi 3 ay kullanmak zorundayız da 3 ay sonra bi çaresine bakıcaz
böyle olmaz yani 2 saat sayfa açılmıyo:KK33::KK33::KK33:

ben de sevmedim patsyim:KK19:

ay sevilecek gibi diil ki :KK9::KK9::KK9::KK9:

X