yalnız kaldığında tıkla

benim sıkıntıma çare yok,derdime derman yarama merhem yok ben ölüyorumm nefes alamıyorumm yasama sevincimi yitirdim mutsuzlugun en agır günlerinden birini yasıyorum.ne savasacak gücüm ne söyleyecek sözüm yok.ben boşa yaşıyorum.tasıyamıyorum bu yükü tasıyamıyorummmmmmm :.................(

hiçbirşey anlamadım biraz daha açar mısın :44:

kendi bi derdin mi var yoksa savaşa hayır ile ilgili bir şeyler mi yazdın :26:

kıs psikopat o bir sorumu ki sanane diyosun o biiiiiiiiiiiir test test tıklıycan sonuçları okuycan yoksa banane senin yaşından beeeeeeee :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

hanımmm hanımmm benimm ahlakımı bozdurma şimcikk :))

nasılsın bu arada ablışkommm :)

$185134_381224215288732_591540268_n.jpg

:KK33: :KK33: :KK33: :KK33:

merhaba kizlar ben selcan :)

2. mesajim bu nasilsiniz?

selam patsymmm nasılsın canım

iyiyim çok şükür asıl sen nasılsın merak ettik artık sahalara döndün dim şikerim :nazar::nazar:

hanımmm hanımmm benimm ahlakımı bozdurma şimcikk :))

nasılsın bu arada ablışkommm :)

iyiyim bebeam nasıl olsun aynı şeyler işte

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kıs doğru söze ne denir :KK9::KK9::KK9:

merhaba kizlar ben selcan :)

2. mesajim bu nasilsiniz?

aaa süper yeni üye hoşgeldin yine gel biz hep buradayız

patsyyyyyy nasılsın bebişim

kıs valla iyiyim çok şükür insan iyiyim diyince iyi oluyor onu öğrendim :KK9::KK9:

Son düzenleme:
benim sıkıntıma çare yok,derdime derman yarama merhem yok ben ölüyorumm nefes alamıyorumm yasama sevincimi yitirdim mutsuzlugun en agır günlerinden birini yasıyorum.ne savasacak gücüm ne söyleyecek sözüm yok.ben boşa yaşıyorum.tasıyamıyorum bu yükü tasıyamıyorummmmmmm :.................(

dönersen ve konuşmak istersen buradayız

hoşgeldin tempolu hanııııııııımnasıl gidiyor hayat ve günaydııııın :KK16:

iyiyim çok şükür asıl sen nasılsın merak ettik artık sahalara döndün dim şikerim :nazar::nazar:

iyiyim bebeam nasıl olsun aynı şeyler işte

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kıs doğru söze ne denir :KK9::KK9::KK9:

aaa süper yeni üye hoşgeldin yine gel biz hep buradayız

kıs valla iyiyim çok şükür insan iyiyim diyince iyi oluyor onu öğrendim :KK9::KK9:
patsym beni taniyorsun sen :) ben prensess05.nasilsin kuzum ?

bende yeni uyandim simdi canim birsey yapmak istemiyor. Daha kagvalti yapmaliyim alis verise cikmaliyim evi silip süpürmeliyim... Oho cok isim var daha. Zaten annemler bu gece geliyor

bende yeni uyandim simdi canim birsey yapmak istemiyor. Daha kagvalti yapmaliyim alis verise cikmaliyim evi silip süpürmeliyim... Oho cok isim var daha. Zaten annemler bu gece geliyor

canım ya sana bişey söyleyeyim mi ben senin durumu daha net olarak anlamış değilm bi anlatsana sen şimdi almanyadasın annenler türkiydemi peki sen orada napıyosun niye gittin :44::44::44::44::44:

ben cikmaliyim patsym bisürü isim var daha:) kusura bakma artik

X