yalnız kaldığında tıkla

cazibenle tutuyoduk işte sen çekip gidince dağıldılar:KK9::KK9::KK9:

ay benım cazıbemı esmer oglan sömürdü bıtırdı ıyıce.. gözlerı aglamaktan pörtlek olmus bır kız oldum cıktım son zamanlarda :KK70: artıkın takmıyom bırseyı eskı cazıbeme kavusmak ıstıyomm :KK23:

ay benım cazıbemı esmer oglan sömürdü bıtırdı ıyıce.. gözlerı aglamaktan pörtlek olmus bır kız oldum cıktım son zamanlarda :KK70: artıkın takmıyom bırseyı eskı cazıbeme kavusmak ıstıyomm :KK23:

abbooooooooo hakket kıs senin bi esmer oğlan vardı noldu:44::44::44::44: hatta ben ona ilk esmer oğlan didiğimde sen bi celallenivermiştinde sen benim dalyan gibi esmerime ne diye oğlan deyyyon diye gızıgızıvemiştin:KK9::KK9::KK9::KK9: ay ayrıldınız mı anacım :44::44:niye ki:KK43:

abbooooooooo hakket kıs senin bi esmer oğlan vardı noldu:44::44::44::44: hatta ben ona ilk esmer oğlan didiğimde sen bi celallenivermiştinde sen benim dalyan gibi esmerime ne diye oğlan deyyyon diye gızıgızıvemiştin:KK9::KK9::KK9::KK9: ay ayrıldınız mı anacım :44::44:niye ki:KK43:

ay sorma vallah cok dertlıyım bu konuda..

ben ayrıldım ama o ayrılmıyor :KK53: ıstemıyom senı artık hayatımda dedım.. sen bu sıralar zor günler gecırıyon bellı dıyo.. zaman verıyomus bana kafamı dınlıcekmısım ama ayrılmıcakmısım..

soguttu ıyıce kendınden bazı haraketlerınden dolayı.. bırde ısı cıddıye bındırıyoduk eylülde aman aman uzak dursun ıstememm ...

balık bastan kokar dıye bı laf var ya ıste cok dogru onunla olmıcak bastan bellı.. ömür boyu onun zıbırtısını cekemem ben .. bırde salak yerıne konulcam yok yaa??

sen dogru dedın esmer oglan o, gözümde adam bılde degıl!! dedım hatta yüzüne.. senı adamdan sayanı.. dedım ahahah

1 hafta oldu sıgarayı bıraktım.. hıc canım cekedı suana kadar.. sımdı nasıl canım ıstıyoorr off yaa

X