Yalniz girdigim yeni yasim...

gerçekçi olmak lazım ayrıldıgınız nişanlınız sizi neden arasınki d.gününüzü kutlamak için bu benim düşüncem. nice yıllara

Yeni yaşın sana mutluluk ve huzur getirsin canım.Ama bana sanki yalnızlıktan ziyade eski nişanlının seni aramayışına üzülmüşsün gibi geldi.Onun seni hayatından çıkardığını kabullenmektense sen onu sil derim bu daha sağlıklı olur .Çünkü belliki o seni çoktan silmiş kendini üzemye değmez canım.

dogum günün kutlu olsun canim...
dilerim bundan sonra sadece mutluluktan aglarsin...
dilerim bundan sonra bütün hayal ettiklerin gerceklesir...
zamanla herseyi kabulleneceksin canim...
ve sunu unutma ilerde bugünlerini hatirlayip güleceksin...

Canım,doğum günün kutlu olsun.İnan değmez o kişi için üzülmeye,zamanla daha iyi anlayacaksın.Şimdi anlamanı beklemiyorum ama lütfen kendini üzme.

dogum günün kutlu olsun allah snei daima mutlu etsin sikinti keder nedir bilme insallah,
seni düsünmeyen biri icin aglama insallah yakinda iyi kalpli snei herseyden cok seven biri cikar

doğum günün kutlu olsun.yeni gelen yaşın sana sağlık mutluluk getirsin..seni haketmeyen biri için gözyaşı dökme.....

Tsk ederim hepinize... umarim dediginiz gibi olur ve yeni yasimdaki mutluluklar bugünleri unutturur...
evet en cok onun aramamasi üzdü beni... alisigim 4 senedir saat tam 00:00 da aramasina... simdi hickimse aramadi o saatte...
ve halada yazmadi, ne diyeyim... onca yasanan seyin hatri bile yokmus demekki onun icin

siz en çok onun aramamasına üzülmüşsünüz ayrılmiş olsam bende beklerdim herhalde.ama seni düşünmediğinimi sanıyorsun.bence aramak isterdi ama ayrılmışsınız belki onu yanlış anlamandan korktu.hem bu senin artık geriye bakmaman içinde bir tecrübe oldu.eğer dönmek isteseydi bundan güzel bahanemi olurdu.kabullenmek sizin için güç çünkü daha çok yeni.şimdi bunlar eskinin kıymetini bir altı ay kadar sonra anlıyorlar.dönerse burnundan getirirsiniz.yok dönmedimi bulursun başka bir arkadaş.belki onu eskisinden daha çok seversin hiç belli olmaz.yeterki inan ve şans ver İYİKİ DOĞDUN NİCE YILLARAAAAAAa.s.a.s.a.s.

canım benimmm
nice mutlu yıllara
herşey bundan sonra gönlünce olsun...a.s.
Şeniz

canım hiç üzme kendini elbet herşey yoluna girer biz ne güne duruyoruz biz kutlarız doğum gününü
doğum günün kutlu olsun inşallah yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşir

iyiki doğdun canım nice mutlu yıllara aramak istemiştir belki ama ayrılmışsınzı cesaret edememiştir ama yinede üzülme zaman herşeyi unutturuyor..

Saolun canlar...
cesaret edemedigini düsünmüyorum, istese arardi biliyorum.
unutmasi imkansiz, cnkü telefonuna hatirlatma olarak kayitliydi kendi gözlerimle görmüstüm...
kasten yazmadi yani... buda beni hayatindan sildiginin en güzel göstergesidir bence...

oof off... hayatimda gecirdigim en kötü dogumgünüm :KK43:(

doğum günün kutlu olsun cnaım zor da olsa bitmiş işte biliyorsun GİDEN GİTMİŞTİR GİTİTĞİ GÜN BİTMİŞTİR yani zaten bitmişse neden arayacak ki seni böylesi daha iyi arasa kopman zor olucaktır.inş. seneye sevdigin ve seni seven bir adamın kollarında kutlarsın canım.

Canim dogum günün kutlu olsun:1hug:
Nice senelere bundan sonraki dogum günlerin hep mutlu oldugun günler olmasini diliyorum
seni cok iyi anliyorum üzüntünü hatirini saymadigin seni ne kadar üzmesini
insallah yeni yasinla mutluluklarda gelir :teselli:a.s.

Doğum günün kutlu olsun inşallah bir dahaki doğum gününde bunlari hatirlayip gülersin....

Tsk ederim güzeller...

yazdi bu arada, aksam 19.00 da
yüzünden gülücükleri hic eksik etme diyor bide dalga gecer gibi :)

X