Yalniz girdigim yeni yasim...

E

EU1

Ziyaretçi
Evet bugün benim dogumgünüm...
yeni yasimin ilk dakikalarini aglamakla ve kendime acimakla geciriyorum...
yapayalniz girdim... kimse aramadi, kimse msj cekmedi... kimse sarilip dogumgünün kutlu olsun demedi...
kisa süre önce nisanlimdan ayrildim 4 senelik bi iliskinin ardindan... her sene tam 00.00 da arar dogumgünümü kutlardi... ama yok simdi, aramadi!
ne yasandiysa yasandi, ne olursa olsun yine eskisi gibi ilk kutlayan o olur diye düsünmüstüm cok yanilmisim...
cok kötüyüm, aglamaktan baska hicbirsey yapamiyorum...
neden bu kdr aciz ve gücsüzüm senağlama
neden beni istemeyen bi adam dogumgünümde aramadi diye yikildim ki...

dogum gunun kutlu olsun nice senelere insallah,
seni dusunmeyeni sen neden dusunuyorsun be guzelim bosver gitsin
ne demisler !!!!
aha bak unutum bi sey dicektim neyse aklima gelirse yazarim
tekrar nice seneler,
hic aglama bosuna yazik degil mi goz yasina

yalnız değilsin canım bizler varız doğum günün kutlu olsun inşallah çok çok mutlu olursun bundan sonraa.s.

Dogum Günun Kutlu olsun...
Zaman herseyin ilaci,umarim yeni yasinda sevdiginle tekrar birlikte olursunuz...

Allah yasini artirsin canim dogum gününü kutlar ve yeni yasinda böyle aciz ve gücsüz olmamani dilerim....a.s.

Ailen sarilmadimi ailen kutlamadimi ailen icin sen dünyanin en degerli varligi degilmisin???:nazar:

Bunlar önemsiz seylermi canim?? Niye kendine bu kadar aciyorsunki?:kahve:

Sirf bir erkek aradigi zaman bize kiymet verdigi zamanmi kiymetliyiz bize sadece o zamanmi deger verildigni anliyoruz??

Yapma allah askina seni istemeyen bir insan icin kendini yipratmanin ne kadar mantiksiz oldugnu sende biliyorsun, elinde olanlara sükür et saglikli oldugna sükür et o kadar cok sükür edecek seylerin varki saymakla bitmez....:kahve:

Hayat asktan ibaret degil ve hersey kader kismetdir canim, seninkide kismet degilmis:teselli:

doğum günün kutluu olsun cnm bnmmmm bakk burda bizlerle paylaşabildiğine göre yanlız deilsinn bide hiç. bizaman unutma yanlzlık bizim kendi tercihimz nice nice mutluu yıllara inşallah cnm hiç bişe için üzülme hayat yaşamaya değer...

doğum günün kutlu olsun canım

seni düşünmeyen biri için kendini heba ettiğine değermi?yazık gözyaşlarına

doğum günün kutlu olsun...Nice sağlıklı seneler nasip etsin Allah...

Tsk ederim arkadaslar,
elbette degmez ona gözyaslari... ama cok dokunuyor gururuma, cok acitiyor canimi.
ilk defa yapayalniz girdim yeni yasima...
garipsiyorum, kendimi cok kötü hissediyorum su an.
agliyorum hala, ama en cokta kendi salakligima.
jhala beni arar diye bekledigim icin kendi salakligima agliyorum!

doğum gününkutlu olsun arkadaşım,
eğer seni kimse aramadıysa hatayı kendinde aramalısın demekki yanlış insanlarla yanlış diyaloglar kurmuşsun bence arkadaş çevreni ve kendi ilişki taktiğini gözden geçrimelisin, hatayı nerde yaptığını sorgulamalısın. neyi düzeltmen gerektiğini iyice irdelemelisin.. o zaman bir dahaki doğum gününde eminim bu kadar mutsuz olmayacaksındır..

dogum günün kutlu olsun tatlım.yeni yasın sana bütün güzellikleri getirsin üzüntülerini de giden yaşın alsın götürsün:Saruboceq: hayat birisi için üzülecek kadar kısa degil inanki..eger birgün tekrar birini sevecek olursan kii seveceksin,bu dedigimi daha iyi anlayacaksın.geriye dönüp baktıgında ise güleceksin eskilere..nice yıllara hadi üzülme bazen bizimde dogum günümüzü unutuyorlar olur böyle şeyler.:1hug:

İyi ki doğdun güzeller güzeli...a.s.:nazar:
Şimdi sil gözyaşlarını, bir kahve yap kendine ve güzelce kahveni yudumlrken +18 mizahı gez...Gül biraz kendine gel.,:1hug:
Sabah da kalk seni gerçekten seven insanlarla beraber doğumgünün için bir plan yap.Alışverişe çık, çoktandır beğendiğin ama para kıyamadığın o çok güzel ayakkabıyı( ben ayakkabı delisiyim ya sanki herkes öyle olmak zorunda:eek:kaydirigubbakcemile3) kendine hediye et.

doğum günün kutlu olsun,yeni yaşında dilediğin her şey gönlünce olsun...
gözyaşlarını neden ziyan ediyorsun ki,sana değer vermeyene sen de değer verme,ona en iyi ceza onu unutmaktır...sende öyle yap,etrafında senin değerini bilen biri mutlaka vardır...
kendine karşı acımasız olma,zamanla her şey yerine oturur..ayrılığın ilk günleri böyle hissetmen doğal...

canım dogumgunun kutlu olsun, bu sene senı ıyılıkler guzellıkler bulsun, dogruların senınle , yalnısların senden uzak olsun... bende bu sene yalnız gırdım, hayat bu bıtanem enınde sonunda yalnızız, senın yaran daha sogumadı ıcın acıdı bılıorum ama daha gun bıtmedı ben yarın aksamdan umutluyum senın ıcın

text224zq8.gif

Ailen ve tüm sevdiklerinle nice mutlu,huzurlu yillar dilerim..

DOgum günün KutLu oLsun hayaTimmmmmmm :dance: :dance:

hiiic üzme tatli canini gülom,
seni unutani sen 2 kere unut
Allahim daha nice güzel güzel dogum günleri nasip etsin :Saruboceq:. hemide bizimleeeee :smiley-cool: :hooray:

Dogum günün kutlu olsun canim.
Umarim bundan sonraki dogumgünlerinde bu gözyaslarinin acisini cikarir ve hic inanamayacagin kadar mutlu olursun.
Her gözyasinin ardindan, gülen gözler gelecektir mutlaka, buna inan, Rabbim'e güven sen.

Iyi yillar canim..

my.php
0001499e8ii4grrq9mi7.gif[/IMG]

doğum günün kutlu olsun canım nice senelere....

dogumgunu43we1.gif

w280.png

Cok tsk ederim herkese, iyi dilekleriniz ve bana moral verdiginiz icin.
Bugün eskiyi geride birakip yeni bi hayata baslamak icin cok iyi firsat belkide... ama ben o gücü bulamiyorum kendimde.
hala olanlari kabullenmis degilim, belkide ondan bilmiyorum.
yazmayacagini bile bile neden umutla bekledim onuda bilmiyorum.
sonuc yine hayal kirikligi, yine gözyasi...
zamanla onun artik beni hayatindan tamamen cikardigini kabullenir bu üzüntülerimde azalir insallah.

cok tsk ederim desteginiz icin

X