Yalanci Sancilarmi Nedir Yaa Sizdede Oluyormu??

kızlar sabah 10:15 ten itibaren kasıklarımda adet sacısına benzer bir sancı var hala geçmedi sizdede bukadar sürüyormu

Yok canium ya bende kisa suruyordu soyle 10 dakka falan.Sen bir doktorunla gorussene pek normal degil gibi.

Bu siralar bendede kramp basladi ya kasiklarimda donerken kitlenme oluyo acamiyom daha bacagimi.

annıs adayı magnezyum verdı mı doktorr

Yok canium ya bende kisa suruyordu soyle 10 dakka falan.Sen bir doktorunla gorussene pek normal degil gibi.

Bu siralar bendede kramp basladi ya kasiklarimda donerken kitlenme oluyo acamiyom daha bacagimi.

bu gün boyunca devam etti haladaha sürüyo sancı kasıklarımda çok çok şiddetli değil ama rahatsız edici yarına kadar geçmezse bende dr sorucam aynı adet sancısına benziyo gün boyu dinlendim yemek bile yapmadım inşallah yarına kadar geçer:1no2:

Insallah gecer canim ama sanki dogum sancisi gibi tarif ettigin.Yada usttun ikisinden biri.Umarim sadece usutmedir.Doktoru ara sakin ihmal etme.

inşallah canım erken doğumdan çok korkuyorum saten annem ayın 22 gelice hiç değilse o gelene kadar beklese
bak ne diycem yatarken bacaklarının arasına yastık koy kitlenmeye karşı epey bir faydası oluyo ben yapıyorum

benim annemde haftaya geliyor kızlar inanın dört gözle bekliyorum artık çabuk yoruluyorum bi süpürge yapıcam kaç dafa dinleniyorum hem daha genel temizlik olacak evimde mart sonuna doğru bi kadın tutucam.

ah şu temizlik yokmuuuuuu anamı ağlattı valla ama çok az kaldı ömrüm çok zor kız bööle yalnız anneden uzakta benim yakınımda imdat desem ensemde bitiyo vallahi Allah en çok sizin yardımcınız olsun

ayy benım annemde nısanda gelecekkk

temızlık zor yaaa

Benim annemle babam nisanin 12 sinde burdalar Allahin izniyle.

Ama annemi bekleyemicem temizlik icin belli olmaz erken falan dogar rezil olmiyim o yuzden haftaya basliyorum artik yavas yavas zaten epey duzenledim dolaplari falan bakalim.Daha pogaca sarma tatli falan yapicam derin dondurucuya koyucam.Off off isim cok ya

kızlar bende kasılma sancı felan hiç bir şey yok inanın ya
bu da normal mi
benim kızın rahatı yerinde herhalde
...

bendede yoksadece bacaklarım ve belim ağrıyo bide sol tarafıma yatmaktan sol tarafım uyuştu artık yaa en çokta ondan sıkıldım

bendede yoksadece bacaklarım ve belim ağrıyo bide sol tarafıma yatmaktan sol tarafım uyuştu artık yaa en çokta ondan sıkıldım

ah güzelim sorma
yüzüstü yatmayı o kadar özledim ki
dört dönüyorum yatakda
önceden sağ tarafımda rahat ediyordum
ama kızım orada artık
sürekli sola yatıyorum ben de
sol tarafta beslenmesi daha rahat oluyormuş zaten...

Elmasekeri canim burda genelde oyle yapiyorlar.Normal pogoca yapiyorsun ve ozel posetlere 5 er tane koyuyorsun.Ve misafirin geldimi birgun onceden cikariyorsun buzunu saliyo ve sonra firina suruyorsun 5 dakka isitip servis yapiyorsun.Taze gibi oluyo hemde rahat.Sarmayida oyle tatlilarida oyle.Burda binde birdir bir yere gittiginde ayni gun icinde yapilsin hamurlar.Pek denk gelmedim pek :))

cnım arada ben de yapıyorum
ani bir misafir geldiğinde çok işe yarıyor...

tamam tamam sen tam tarifi vermeyecen anladım kız benim bildiğim ne poğça varki belki siz oralarda farklı tarifler öğrenmişinizdir diye sorduydum sana

ah canim veririm tabi tarifi sen yeterki iste

2 kilo un

yarim kilo sivi yag

1 kilo sut

2 tane yasmaya

3 yumurta ( 2 sari bir beyazi olucak )

tuz

4 kasik pudra sekeri

bu kadar icinede peyniz :))

oldumu canim yapacagina soz ver herkes cok begeniyo burda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…