Yalanci Sancilarmi Nedir Yaa Sizdede Oluyormu??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar dun gece aniden belime sanci girdi ve ayni adet sancisi gibiydi.Bayagi surdu diz kapaklarima bile indi bacaklarim sizladi.Ve internetten baktim dogum sancilarina cok benziyor.Yani dogum zamani degildir belki ama on sancilarim oldugu kesin.Artik korkuyorum bir yere giderken olurda sanci gelir dogururum diye.Sizdede oluyomu on sancilar.Birde zaten alt taraftaki agrilarim iyice artti sanirim vajinal varismis bir kac kisidede varmis.Ve inanin artik dayanilmaz bir hal aldi.Bir yandan dogursam rahatlasam diyorum bir yandanda daha erken kuzum tam gelismeden olmaz diyorum.Ama artik zorlaniyorum zaten sekerde bir taraftan.Hep diyet hep aclik.Annelik cok zormu ya senağlama

• Konu Sahibi EU1
canım ya..annelik gerçekten çok başka bir duygu değil mii..bu kadar çok sevilirmi diyorum kendi kendime..insan nasıl da bağlanıyor,her an endişe ediyor iyi mi diye..Canım ben de hiç dediğin gibi bir sancı olmadı..sen olumlu düşün.zaten çok az bir zamanımız kaldı allahın izniyle..ben de zaman geçsin de oğluma kavuşayım diye hasretle bekliyorumm...

• Konu Sahibi EU1
dün öğlende benim oldu kasığıma karnıma ağrı girdi.adet sancısı gibi ve arkasından akıntım oldu.normal akıntıdan fazla oldu bende korktum suyum geldi zanettim.doktorumu aradım normal dedi.ağrıların artacak bundan sonra çünkü doğuma hazırlık sancıları bunlar dedi.

• Konu Sahibi EU1
Ay valla artik korkuyorum ya her an doguracam diye.Az kaldi kizlar ya saka maka :)

• Konu Sahibi EU1
ya kızlar şu hamilelik haftasını gösteren sklayı nasıl indirdiniz? ben yeni üye oldum, bulamadım

• Konu Sahibi EU1
cenikiz canim bebegin kesin dogum tarihini yaz ben sana anlatayim canim baska siteden alip buraya yapistiriyoruz sen kesin tarihini yaz ben sana gerisini anlatirim

• Konu Sahibi EU1
10 nisan doğum tarihi, cinsiyet kız... çooook teşekkür ederim canım ya

• Konu Sahibi EU1
Canim simdi asagida yazmis oldugum linki adresi yani burdan alip yani kesip yukarda sayfanin yukarsinda kontrol paneliniz var ordan giriceksin ve ordanda profil ayarlarina giriceksin ve sayfanin en altinda kilo ve gebelik takibi yaziyo kucuk ince bos bir kutucuk var oraya bu linki yapistiricaksin.Ve kaydete basicaksin bu kadar.Eger yapamazsan soyle daha net anlatirim

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev099pp___.png

• Konu Sahibi EU1
yaptım sanırım, tekrar teşekkür ederim canım

sancılar bendede oluyo hatta bir keresinde gün boyuca aralıklarla devam etmişti çok korkmuştum şimdide ara ara akşamlarrı gece yatarken oluyo ama bu sancıların normal olduğunu duyunca rahatladım bence sen de rahat ol inşallah hepimizinki vaktinde doğar bide doğduktan sonra sıkıntı çekmeyiz

benimde oluyor ama kızlar sancılarız sıklaşırsa ve uzun süre geçmez ise suyunuz nişanınız gelirse ihmal etmeden sağlık kuruluşuna başvurun. diğer türlü ara sıra sancılarınız olabilir tabi bunları hekiminizle paylaşın muhakkak..

Benim sancılarım 20 haftadan itibaren başladı.İşi bırakıp evde bütün gün yatıyorum özellikle 25 hafta ile 27 hafta arası çok yoğundu o sıralar tabi oldukça sıkıntılı günler geçirdim.Ama dinlenmekle özellikle sol tarafıma dönüp yatarak ve doktorumun bana verdiği ilacı kullanarak o süreci atlattık.En azından içim daha rahat artık sancılarımda normale döndü ve bebeğimde büyüdü o zamanlara göre

Bendede oluyor ama çok kısa sürüyor 1 dak bile değil ama aynı adet sancısı gibi bazen kendi kendime düşünüyorum acaba doğum sancısıda bunamı benziyor diye insan merak ediyor doğum sancısı nasıl bir ağrı dayanabilecekmiyiz. (dayanmaktan başka çaremiz varmı)

Kizlar ya artik ben korkmaya basladim.3 gunde bir gece yatakta aniden adet sancisi gibi bir sanci giriyor belime ve ordan karnima ve bacaklarima yayiliyor.SOyle 2 dakka suruyo sonra geciyo.Artik korkmaya basladim erkenmi basladi acaba sancilarimmm

bende özellikle akşamları kasılmalar oluyor sancı olmuyor.drum magnesyum veriyor erken doğumu önlermiş

benimde olmaya başladı.adet sancısı gibi giriyor karnıma ağrılar.ama bir girip çıkıyor devam etmiyor.o bile can acıtıyor doğum sancosonda ne yapacaksak.böbreğimden taş düşürmüştüm doktor 3 ağrı berbat olur demişti.diş ağrısı,böbrek ağrısı, doğum sancısı.ikisini gördüm doğum sancısıda yakındır.allah hepimize kolaylık varsin.çok sancı çekmeden bir avazda kurtarsın

merhaba kızlar,
benim hiç sancım olmadı,olmuyor da.acaba ne zaman başlar..artık oğluşumu kucağıma almak istiyorum ama biraz daha sabır:))

kızlar sabah 10:15 ten itibaren kasıklarımda adet sacısına benzer bir sancı var hala geçmedi sizdede bukadar sürüyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…