yalancı doğum sancıları

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
201
2
41
arkadaşlar yalancı doğum sancılarınız başladımı?benim özellikle akşamları sancım oluyor ,her gece erken doğum gelicek diye korkuyorum.

bende öyle bişey yok ama artık hiçbirimizin erken doğumdan korkmasına gerek yokki 36. haftadan sonra erken doğum ifadesi kulllanılmıyo korkmana gerek yok canım sancılarımız olcak ve bebeklerimizi kucağımıza alacakğız birbir

nisanurcum sana katılıyorum.bugünden sonra hergün bekleyebiliriz.ben şahsen bekliyorum.doğrusu bi yandan da bayram geçsin diyom ama.benimde sancılarım var 3-4 gündür ama normal bunlar.allahım hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin...

ya arkadaşlar benim derdimde aslında bayram geçsin istiyorum birde 12 ekim dedi dr ne kadar kesin olur bilinmez, ama olursa babasıyla aynı gün doğmuş olucak 2 doğum günü kutlamaktan kurtulmuş olucam onun için erken istemiyorum.(işin şakası tabi rabbim hayırlısını versin)

benimde 1 - 2 haftadır oluyor hatta geçen gece düzenli ve ritmik bir halde gelmeye başladı bacaklarıma doğru korktum ama ben normal yapamayacağım herhalde yüksek tansiyon problemim var ilaçlada düşmüyo halbuki ilk hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi adapte etmiştim ama hayırlısı hangi yöntem olursa olsun sağlıkla gelsinlerde

X