Yalan söylemek...

Kamella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
3
-1
27
Merhaba..
Ben sizinle bir konuyu paylaşmak istiyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Benim sevgilimle 5 yıllık bir ilişkim vardı.
3.yılında beni aldattı sonra benim haberim olduktan sonra, pişman olup binlerce kez yalvarıp özür diledi (bi daha yapmam , yanlıştım falan vs).
Sonra 4.yılında bir konuda tartıştık ve birden bire ayrılalım dedi (ayrıca bir sebebi var). Bende çok inanılmaz derecede çok üzüldüm ve olanları bir arkadaşıma söyledim (söylediklerimin içinde ailesi ile ilgili şeylerde vardı-ama doğru olan şeyler). Sonra bu arkadaşımın sevgiliside benim sevgilimin
arkadaşıydı. O benim kız arkadaşımda benim söylediklerimi sevgilisine anlatmış ve sevgiliside benim sevgilime benim söylediklerimin hepsini vs söylemiş.
Sonra bi süre biz yine de barıştık (çok çok seviyorduk bir birimizi)... onca zamandan sonra yakında bana sen bizim aramızda olanları başkalarına aktarıyorsun diye kavga etti benimle .
"Evet söyledim ama çok kötü durumdaydım birinden fikir almam gerekti o yüzden söyledim falan ve s." dedim.
Bana bizim aramizdaki şeyleri başkalarına söyleyen sevgili istemiyorum diye ayrıldı, bıraktı.
Özür diledim, bi daha olmuyacak, pişmanım dedim dinlemedi bıraktı gitti...

Sizin hayrınıza olmuş. İlişki toksik bi noktaya gelmiş artık bundan sonra düzgün dikiş tutturamazsınız. Kendi iyiliğiniz için bu adamı unutmalısınız.

Yalan bu işin neresinde ?

Seni aldatan birisi şimdi mağdur tarafta ve sizi bırakmış kız arkadaşınıza dertlendiniz diye.
Şükür namazı kılın.

İlginç, yalancı adamı tepene çıkarırsan paspas da olursun perişan da

sen gene barışırsın hadi dese bu adam seni aldatıyor aldatmaya devam da edecek

O sizi aldattığı halde siz affetmissiniz. Siz olan bir şeyi başkasına duyurdunuz diye o sizi affetmeyip ayrılmış. Kendinize neden bunu yapıyorsunuz?

Aldatan insan sevmiyordur, kendinizi kandirmayin lutfen.

Simdi su adama arkanizi dönün ve gidin, yarattigi sikintiyi arkadaşıyla paylasmayacak icine kapanik birini bulsun.

Ama burada siz hatalısınız, öyle alelade bi kuru özürle olur mu hiç? Ayaklarına kapanın yalvarın yakarın, sizin ne kadar çok sevdiğinizden emin olsun zavallı çocukceğez. Hatta çiçek çikolata sabah akşam hediyeler de olabilir. Koşun yani peşinden emeksiz yemek olmaz.

Yani istenmediğini sevilmediğini anlamamak için daha ne kadar çabalayabilir bir insan bilmiyorum. Adam aldatmış affetmişsiniz her seferinde zevkine ayrılmış kendine birini buldukça onda da barışmışsınız, adam size niye değer versin ? Her canı istediğinde ordaymışsınız zaten ancak sevilmiyorsunuz.

Adam senden kız arkadaşına aranızda olanları anlatıyorsun diye ayrılmış sen ise geçmişte onun seni aldatmasını affetmissin bunu bir düşün derim. Sen kendine ne kadar değer veriyorsun ? saygı duyuyorsun ? bak seni aldatan adam bile senden daha fazla saygı duyuyor kendisine bazı şeyler affedilmez affedersen sonucu da bu olur üzgünüm...

Birbirinizi çok çok mu seviyorsunuz ? Aldatılmak varken. Biraz akillanin artık lütfen ya lütfen

Kız dur, şimdi ciddiye alıp ayaklarına kapanmaya kalkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…