Yakup Avşar pişmanlığı yardım edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

akrepakrep89

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
18
3
Şubat ayında ameliyat oldu esasında hiçbir sağlık görsel sorunum yoktu sadece o dönem psikolojim bozuktu değişiklik arayışındayken böyle bir karar aldık dinlemedim etrafımdakileri. Ama asla ne maskedeki ne de konuştuğumuz gibi olmadı burnum. Öyle küçültüldü ki burnum bakışlarım değişti bir gün bile beğenmedim burnumu. Şuan üzeri çökmüş vaziyette. Ve şikayetlerimi dile getirdiğimde kabul edilmedi ben gözünde oynamadım sen mutlu olmak istiyorsam spora git; bakış açını değiştir falan dendi bana inanılır gibi değil. 2 aydır da randevu için benim uygun olduğum hafta içi ya da sonu randevularına başka kılıflar bulunuyor çok büyük pişmanlık yaşıyorum. Dünya kadar doktorla görüştüm eski burnuma bakıp ağlıyorum. Revizyon burun büyütme noktasında bana kim yardımcı olabilir kime güvenebilirim bilmiyorum. Üstelik ödediğim rakam da ciddi bir rakamdı. Asla etikete isme aldanmayın doktor seçiminde. Bakışlarımdaki farklılık ortada. Yandan da çökmüş olan ameliyat sonrası diğeri ise öncesi. Nasıl düzelir yardım edin

Eski yeni anlamaya çalışıyorum daha düz inen burun sanırım eski burnunuz. İkisi de kötü değil yandan çökme gibi gorunmuyor . Başka doktora gittiniz mi

Psikolojin bozuksa psikologa/psikiyatriste gideceksin canim. Hadi bi moralin bozuksa kuafore, alisverise gidersin de estetik yaptirmaya karar vermek ciddi bir sorun gibi basli basina. Su an bakislarinda bi fark goremedim. Burnun da acayip kisa ve kucuk durmuyor. Ha eski burnun bence daha guzel ama yenisi de kotu degil. Hatta kucuk olmasina ragmen bu yapay, hokka burunlardan degil. Bak benzer durumlardan gecmis biri olarak soyluyorum.. doktor da spora gitz bakis acini degistir falan diyormus. Sen de degisiklik icin estetik yaptirmissin falan.. bi psikologa git. Sonra yine burnunu baska doktora gosterirsin hala sorunlu goruyorsan. Zaten revizyonlar da 1 yildan once yapilmiyormus

Ne kadar ödediniz? Benim de listemdeydi 400 binlerde rakam istediği söylenince 240 bine başka tanınmış bir doktora oldum. Çok memnun değilim ucu bazen yamuk gibi duruyor falan. Sizinki de kötü görünmüyor..En ünlü cerrah ta yapsa mutlaka bir yeri olmuyor zaten bunu anladım gördüklerimden..ikinci ameliyat olmayın bence daha kötü yapıyolar.. kötü bi burun değil

Merhaba. Umarim isinin ehli bir dr bulur ve sonucundan memnun kalirsiniz. Sizi uzmek istemem ama gercekten kendi burnunuz gayet guzelmis.. hic ihtiyaciniz yokmus burun estetigine..

240 bin isteyen hangi doktor?

Yazinizi okuyunca facia bir sey bekliyordum burnunuz gayet guzel duruyor onceki burnunuz da guzelmis cok bir fark yok gibi. Bakislarinizda da sorun yok gibi acaba sorun ne tam olarak ben anlayamadim fotolardan

İki burun da güzel. Eski burnunuz da gayet güzelmiş. Daha önce de söylediğim gibi bence burnu halihazırda güzel olan insanlar burun estetiğinden çok verim alamıyorlar. Benim burnum hem kemikli hem ucu düşüktü ek olarak sola doğru eğikti. O yüzden ben genel olarak memnun kaldım şiş,ödem olsa bile memnunum. Lütfen çok sorunu olmayan insanlar burun estetiği yaptırmasın. İkinci ameliyatlık bir burun değil

400lerde miymis. Ilk mi, revizyon icin mi. Ikisi de cok da gerci. Neymis bu insanlari bu kadar pahali yapan acaba? 240 da cokmus. Gercekten neye veriliyor bu para? Sirf ismine mi?

Çok haklısınız evet ameliyattan sonra destek almaya başladım zaten geç oldu ama. Bazen insan yanlış kararlar alabiliyor birçok kbb doktoru ile görüştüm özellikle revizyon konusunda isim yapmış. Birçoğu burnumun çok kötü değil ama eski burnuma göre de gayet kusurlu olduğunu dile getirdiler. Yani ameliyat yapmak için bunu söylemeyecek doktordu birkaçı da. Bakışlarımdaki
Çekiklik radix bölgem aşağı alındığı için ondan kaynaklanıyor. Ben kendime 8 aydır alışamadım ve ameliyat sonrası yüzümün tüm şekli değişti adeta ve en önemlisi bakış. Detaysız bir göze kusursuz görünebilir çok daha vahim burunlar var etrafımızda elbette. Ama ben daha iyi hissetmek için dünya para verdim ve güvendim. Mesele psikolojik durumdan öte burnumun konuştuğumuz gibi olmaması

Merhaba. Umarim isinin ehli bir dr bulur ve sonucundan memnun kalirsiniz. Sizi uzmek istemem ama gercekten kendi burnunuz gayet guzelmis.. hic ihtiyaciniz yokmus burun estetigine..
Kesinlikle katılıyorum ve çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Ben isme aldandım ve burnumdan ödemler geçtikçe kusurlar gözükmeye başladı. Ve ben kusurlu kısımları söyleyince ‘ benim yaptığım burnu kimse yapamaz, gelmeseydin bana o zaman’ dendi. Ve eşimle bana kapı gösterildi. Çalışanlar çok nazik ilgili ancak
Eski yeni anlamaya çalışıyorum daha düz inen burun sanırım eski burnunuz. İkisi de kötü değil yandan çökme gibi gorunmuyor . Başka doktora gittiniz mi
kaç doktor gezdim bilmiyorum. Abdülkadir Göksel, Ahmet İslam, Eren Taştan, Hayati Kale, Sercan Gode, ve hafta sonu Tural Beye gideceğim

500 bin ₺

Çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için. Tek istediğim eski burnuma yakın bir burun. Çok daha kusurlu burunlar görüyoruz revizyon denilince. Ama insanın zoruna giden güzel olan bir burnu üzerine dünya para verip böyle bir hayal kırıklığıyla kalmak. Yüz hatlarımı öldürdü bu burun şekli. He bide nefes alışım da eskisi kadar rahat değil bunları söylediğimde kapı gösterildi eşime de bana da ne yazıkki

Radix bölge aşırı içeri alındığında gözler birbirinden uzak görünür ve çekiklik gider. Bunun bir ilizyon olduğu söyleniyor kemikli burunlara bakın gözler daha çekil durur mesela

Çökme mi dediler peki sagliksal açıdan bir sorun yoksa çok oynatmayın derim çünkü kötü değil:/

Çökme mi dediler peki sagliksal açıdan bir sorun yoksa çok oynatmayın derim çünkü kötü değil:/
Yüzümde ufak ve kısa kalmış burun. Burun daraltılıp küçültüldüğü için otururken değil ancak uyurken horluyorum ve hareketli bir iş yaparken koştururken yeteri kadar rahat nefes alamıyorum. Bundan çok eminim neden gayet güzel nefes alabildiğim bir burnum vardı. Pişmanlığım boyumdan da yaşımdan da büyük şimdi. Dilerim çözümü vardır ben o çekik ve kendimce anlamlı bulduğum bakışlarımı özledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…