Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Bizde aynı durumdayız ama 3ayda bir anca görüşüryoruz senağlama

-tatlicadiarzu- abow çok zor işlermiş sizinki.Allah kolaylık versin.kaydirigubbakcemile5

ewet cnm bu askerlik olayı böle karışık bizde. oyüzden beklemk çok saçma olur bizim için. Ama dioruzki bi derdimiz bu olsun, başka hiçbi sornumuz yok çok şükür herşey yolunda gidio ailelerde baskı yok antlaşmamazlık yok bu askerlikte böle olsun napalım dedik canlarımmmöle ama dimiiii:sinifsinif:

ahh magicimmm aynı dert bende var ben nasıl atanacağım ama çok merak ediyorum... offf .. eşimde özel sektörrde çalışıyor nasıl olcak offf gelecek ne zaman aydınlanacak ya offf

ahh magicimmm aynı dert bende var ben nasıl atanacağım ama çok merak ediyorum... offf .. eşimde özel sektörrde çalışıyor nasıl olcak offf gelecek ne zaman aydınlanacak ya offf

gracemmmm artık diorumkiii napalım ya herkeste dewletten ekmek yemioki bizde özelde çalışırız, sonra özelde öğretmenlik yapanlar dert yanıo çok yorucu çok dertli die ozamanda karamsarlık alıo beni senin gibi diorum aydınlık günler nezman dieemafoldumben eşin ne iş yapıodu senin kuzummm??

inş. bilir canım. onun kıymetlisi varda beni gözü pek görmüyor.
neyseki bu aralar daha iyi aramız.
dediğin gibi elimden geleni yapmaya çalışıyrm
ama onun için değil oğlunu mutlu edebilmek için.
kendimi ezdirmiyorum başlarda da ezdirmedim zaten.
ama nişanlım çok üzüldü iki arada bir derede kaldı hasta oldu.
önemli bir rahatsızlık geçirdi suç yine bana kaldı ama sonra açtım ağzımı ne olursa olsun dedim ve onun ne kadar suçlu olduğunu oğlunu ne kadar çok üzdüğünü anlattım
şimdide çok seviyorum canım kızım diyor.
der tabi kendide farkında yaptıklarına karşılık halen güzel muamele görüyor.
o kıymetimi bilsede olur bilmese de oğlu biliyor ya o bana yeter.

opuyorumnanaktan haklısın tek derdiniz o olsun.

senağlama aynı dert bende de var atanamadım özelde calışuyorum evlenince işsiz kalacam senağlama

off kızlar neysee egeçelim bu karamsarlığın faydası yok... elbet birşey olacka birbirmize destek olalım motive edelim birbirmizi... herşey güzel olacak.....yanımızda sevdğimiz olacak güzel bir yuva kuracağız.... bebişlerimiz olacak....

canım benmki şuan bir spor tesisinde satış müdürü ...

heh bak böle düşün cnm yaa eşin war senin önemli olan öncelikl sizin mutluluğunuz, artık bazı şeylerdede göz yumucaz yada bazen yalandanda olsa gülümscez bişelere sırf onları üzmmemek için.. herşeyin başındayız kızlar gücümüzü inancımızı kaybetmemiz lazım, herşey çok güzel olacakopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan haklısın tek derdiniz o olsun.

senağlama aynı dert bende de var atanamadım özelde calışuyorum evlenince işsiz kalacam senağlama

gittiğin yerde bulursun kuzum iş olmuomuki?

Ya daha nerde yasıyacağımız bile belli değil ki :S
Onun sark görevi nereye cıkarsa oraya gidecez oralarda da özel hastane olurmu
Çünkü çoğu doğu ilinde böyle bi olanak yok.
ama istanbulda yasarsak sanslıyım o konuda:)

ben düşünmek istemiyorum gerçekten... lütfen inanın motiveye ihtiyacımız var... hepimizin önümzde uzun bir süreç var... buralara gelinlikle fotolarımzı koyacağız odalrımızn resmini koyacağız evimizden...ohh bak hayal ettimm içim açıldıı...opuyorumnanaktan

hakkında hayırlsı dilommmm, inş gönlünüzce olur herşeyy cnm benimmopuyorumnanaktan ya kızlarrr ewlenelimmmm kocişlerimizle uyuyalım uyanalım gezelim tozalım artıkın yaaa

öyle canım onun mutluluğu sağlığı benim için herşeyden çok daha önemli.
birgün elbet değerimi anlayacaktır o anlamasa da eşim her zaman kıymetimi bilir.
onun için her fedakarlığı yaparım.
önemli olan mutlu olmak.
kapımızı kapattığımız zaman evin içinde sadece ikimiz kalıcaz. önemli olanda ikimizin mutluluğu.

kızlar üzmeyin canınızı iş için benim içinde zor kurulu düzenimi bozucam ben burda kendi işimi yapıyorum belki yerimi kapatıp da ist.a yerleşicem el yanında iş arıcam.
rahata alıştım ama üzmüyrm kendimi elbet iş bulurum onun yanında olayımda gerisini hiç dert etmiyrm.

kızlar kaçtım ben iyi geceler hepinize yarın iş var bana yoğun olmazsam girerim
psiqomun resimlerinide merak ediyrm ama göremezsem rica edicem artık bana da gösterir.
umarım güzel bir gece geçirmiştir.

Şeniz ağzına sağlık.
Zaten bu dönemleri destek olup atlatırsak hersey daha güzel olur..
Ben kendi adıma söylüyorum siteye girince çok düşünmüoyrum dertlerimi.
Hep geyik bölümüne takılıyorum gülüp eğleniyorum.
Unutuyorum gidiyo hersey zemuszemus zemuszemus

merhaba kızlar
bnde istendim inş. bi 1 ay snra falan bnmde nişanım olucak

ii geceler cnmmmm..

wala kızlar ya hadi hayallerden bahsedelm biraz.. gelinliklerden bahsedelim, düğünden falan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…