Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tşkler cimcimecim bana küçük demeee yaaaaaaa morelimi bozmaaa yaaaaaaaaaa delikafadulden kaydirigubbakcemile3

ecemcim sen gel sofranın alasını kurarım ben sana :)

Kız millet yaşını küçültür seninde moralin bozuluyo değerlendir bu zamanları 30'lu yaşlarda çok ararsın.
Ben okulda yurtta ve arkadaşlarım arasında hep en küçüktüm, şimdide benden küçükleri görünce yaşlandığımı farkediyorum :))

24 gayet güzel bi yaş neden yaşlandığını düşnüüyosunki :)
benım sözlümde 25 yaşında.. oda diyo bi ayağım çukurda
ay noluyo size ya :)
gerçi bn senn yasına geldgmde bebek sahibi olmuş olurum o yüzden bnm yaşlı hissetmem normal olr heralde :)

bende okula erken başladığım için çevremin hep en küçüğüydüm ama iş hayatına girdikçe
artık millet yavaştan abla falan demeye başladı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlaar kardeşim izine geldi çok mutluyum, haftasonum o yüzden güzeldi.
Buda küçük askerim nasıl ama :))

[/url][/IMG]

oy oy maşallah nişanlımda getrmşti böle bi kıyafet kardeşimeee künyede yaptırmıştı ona özel :)

yok ya belli değil bize gelmişlerdi babam biz yaz başı yapmak istiyoruz nişanı dedi onlarda ne zaman uygun görürseniz kendinizi sıkmayın dediler konu orda kaldı
şimdi salon bakıyoz biz ama
babamın emekliliği de var onu halledebilsek hemen yapabilcez
onu halledemezsek haziran temmuz

bende düğün için heycan içine girmek istiyorum da daha çok var

Bizim gibi bizimde mayısta falan hallolucak işte emeklilik ama eylüle bile sarkabilir.
eee en kötüsü ne olucak bilmiyorum ama arada toparlanmak adına zaman olmalı
onun için EYLÜL dedik dün ama salon falan daha hiç bakmadık yani bayanssulusmile
Fatihte olucak Fiyat almamız lazım :umursamaz::umursamaz:

aynı durumdayız yani tek fark bizim zaman biraz daha kısa
bizde emeklilikten sonra biraz zaman geçsin diye işte yaz başı diyoruz ama olmazsa o zamana zaman daha da uzar işte o kötü

aynı durumdayız yani tek fark bizim zaman biraz daha kısa
bizde emeklilikten sonra biraz zaman geçsin diye işte yaz başı diyoruz ama olmazsa o zamana zaman daha da uzar işte o kötü

Olur yaw canım benim neden olmasın .
Biz işte borçla falan yapıcaz emekli parası ile de en kötü borç kapatırız.
Şimdi düğün paketlerine falan bakıyorum mobilya da bazı güzel şeyler oluyor.
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Ah ah hepimiz nişan derdine düştük walla boshayallersmileBide nişan zamanlarımız bi gelse boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…