Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

pşşttt nere kaçtınızzzz

ben burdayım ekran açık yani
off ya işyerini taşıcakmışız kızlar ya çok canım sıkıldı
şimdi toplanması yerleşmek falan uzun sürer kesin 2-3 gün nette bağlanmaz şimdi mafoldumben mafoldumben

aslı buralarda du söliyim de gelsin
olsun eciş sıkma canını

kız nasıl sıkmıyım ya
sinir oluyorum böle taşınma olayına yerleşmende dünya sürüyo
en basiti bi dosya arıyosun bulamıyosun böle zamanlarda hafta sonları cankurtaran oluyo ama hafta içi bi gün taşıncaz gibi duruyo o da kötü mafoldumben mafoldumben

süper olmuş hilalim beğenmiş olmasına çok sevindim
benim aklıma hiç gelmedi ya resim çekmek o pakette ne var ?

Hilal yavrum çok güzel olmuşlar Vallahi
Bende hakanın yaptığı sofrayı çekmiştim ama makç yok.
eee aslım siz naptınız

paketn içinde aldığım saat var ecem
beğenmenize çok sevindim kızlarrr :)
saati çekemedm malesef hemen koluna taktı ekmek almaya gönderdiğimde de hediyelerin resmini çektim onlarıda ekliyim kaydirigubbakcemile3

Ctesi nişanlığı kiraladık spedicim.Aşkımın felsefesine göre alacağı şeyi ben beyenmezmişim,beyenmesem beyenmedimde demiyeceğime göre istediğim şeyi kendim alacakmışım oda kasa bölümüyle ilgilencekmiş.. ctesi günü her yeri gezdik istediğim bi trençkot vardı ama bulamadım çocuk peşimde pert oldu aklinialirimsmile ctesi akşamıda bizde kaldı.. pazarda kayınvalidemler geldi... görümcem bana atkı ördürmüş çok şeker... kayınvalidemde havlular almış sağolsun....

durun dünden bi resim gösterem size diğer resimler evde onlarıda daha sonra eklerim :)
çok kötüydüm ya walla hala hasta olduğm için hiç kendime bakamadım :sinifsinif:
resimdeki halimi normal karşılamanızı rica ediyorum...
en sağdaki ikiz kardeşim

ayh sofraya bak yahuuuuuu
baktıkça iştahım açılıoooo karnım acıkıyoooo kaydirigubbakcemile3
kaç yaşında oldun kız sen şmdi

20 yaşımın ilk günlerine girmiş bulunmaktayım :asigim:

slm kızlaar oh oh pazrtesi sendromu vardı resimler içimi açtı valla :)) Yemeklerde iştahımı :))
Benim haftasonum yine doluydu misafirle :))
Ama cuma akşam gittiğim oyun muhteşemdi artık hep gitmeye çalışıcam tiyatroya...
Aşkımla uzaktık ama bu sabah bana muhteşem bir mail atmış, daha doğrusu haftasonu atmıştıda maili bakmaya fırsat bulamamıştım.
Ayyy çok güzel bir yazı, ya seviyorum bu adamı bee
opuyorumnanaktan

vayy aslım masa harika ama bizede yazık yaa
hepsinden istiyom gönder hemn

Oy oy Aslım sen küçükmüşün bee :))
Yaşlandığımı bir kere daha anladım haftaya bugün 24'üme gircem :))
Al bu pastada benden

[/url][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…