Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

benmki hotmail gmail deil bnada gmail alın bananiiii bananiiiikaydirigubbakcemile3

hatırlamıyom ki ya :S ben akşama siyah bişeyin üstünde çekeyim en iyisi mankenlik yapmadan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

speddyim gelmedi ya hala daha
aslım gönderdiğin süper ya :lepi:

hatırlamıyom ki ya :S ben akşama siyah bişeyin üstünde çekeyim en iyisi mankenlik yapmadan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

speddyim gelmedi ya hala daha
aslım gönderdiğin süper ya :lepi:

tamam canım bidaha çekebilme şansın varsa çok sevinirim.
evet canım o şarkı mükemmel ya..
unutulmaz dizisine aitti sanırsam boshayallersmile

benmki hotmail gmail deil bnada gmail alın bananiiii bananiiiikaydirigubbakcemile3

www.gmail.com a gir üye ol canım mail adresi aç ordan kendine sonra adresini bize söle ben seni ekliyim anlık ordan yazışabiliriz msn gibi..

Spedim saol sarkı ıcın blıorm o sarkıyı mukemmel ya

ayhh kızlar geldim
bu gmaile kayıt ne kadar zormuş kaydirigubbakcemile3

ekleyin beni anacımmm

Son düzenleme:
hilalim ekliyorum
speddyim şarkı harika :lepi:
ben kutuyu sözlüme yaptırdım kardeşimin ödevi var dedimo kendi kutusunu kendi yapmış oldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hilalim gmailden gmailine davetiye gönderdim kabul ediverde sohbet edek

Lan eccem ne biçim insansın.
ben napsam hazır bulsam da bari alsam akşam
Hakanlara giderken falan ne biliyim.eyvahedigeldismile

tşk ederim kızlar g mail sayfama bişi oldu tekrardan giricem kabul ederim tekliflerinizi

cüzdanı aldığın yerde vardır kuzum boynerden almıştın dimi? orda var hediye kutuları hediye poşetleri.. yaptırmadınmı

Aslında yaptırıcaktım
ama adam dediki üst katta paketlemeee eeee yürüyen merdiven yad asansörde yoktuç
Bende dedim boşver bide evde kazak var eee dedim alırım bi tane çok biliyorum ya yaparım kendim
ama şimdi geldi aklıma şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…