Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nooluo yav size bilmiyorumkismile

bizde tartıştık ama kırdım kafasını sesi çıkmadı dahaakaydirigubbakcemile3

acımaya başladım ben zati artık ekreme yaw aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
kuzum bugun 1bucukta gıtceklermıs toplantıya daha gelmıceklermıs
kac gel nan yanıma aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Hımmmm canım sende sakin ol inan boykot en iyisi.
Pollyannacı oluyum da biraz bak nasıl olucaz :kedi:

içmden polyanna bile olmak gelmiyo
iyice depresyona girdim he
ya anlamıyo ya beni çıldırıyorum işte ben o zaman zaten normalde yakınlarıma çok kapris yaparım
dünkü kavgamızı anlatayım işten çıktık durağa yürüyorz ee hadi salon tutalım şimdiden yoksa yer bulamayız dedi dedim babam ayarlıcak salon işini yok ben düğün için diyorum dedi klava: klava:
ya diyorum daha nhişan yapamamışssın elinde avcunda hiçbişeyin yok nasıl yapıcaksın düğünü ee allah yuva yapana yardım eder dedi
nasıl kızdım o kızgınlıkla bayağı bi söylendim akşam arıyo sonra ee aşkım napıyosun diyo klava: klava:

ecemcim klasik erkek davranışları ... tartışırlar tartışmadan sonra aşkım napıosun
gelde dalma kaydirigubbakcemile3

Canım yaw bu akşam annesi de yok
Evde Resmen kıyamet kopucak emin olabilir,
Nişan yok ortada ne salonu yaw saçmalamış işi garantiye almaya çalışıyor,
eee Tabi sen dedin ya borç bitmeden evlenmem o gelmiştir aklına aklinialirimsmile:mymeka:

ıykkk abooo enişteler iyi fırça yemiş heee kaydirigubbakcemile3

ecemcim klasik erkek davranışları ... tartışırlar tartışmadan sonra aşkım napıosun
gelde dalma kaydirigubbakcemile3

evt ya hakkaten dalmak istiyo insan :roflol: :roflol:

artık aklına ne geldi bilmiyorum ama ben 2011 den önce evlenmicem birde bi ara biz bayramdan sonra düğün yapalım istiyodum ne kadar saçma bi düşünce ya iyi ki vazgeçmişim öyle düğün yapıcan ondan sonra borçları öde babam öde yıllarca ödeyip dururduk artık

kıskandım nan bende gıdım haftasonu bı cingan çıkarımda ısırıyım hasanımın göbişini.. kaydirigubbakcemile3

ay bide sonradan hiçbirşey olmamış gibi konuşmaları yokmu, sinir oluyorum...
Sipidi bu akşam deprem olursa senden bilirim bak
klava:

çok büyük konuşuyonuz bunlar sizi alıp gitcek walla 2011 olmadan he :roflol:

kızlar siz ne diye hitap ediyosunuz enişteciklerimin annesi babasına?
nan ben bi türlü anne baba diyemiyimm...
bilmiyorumkismile

aklinialirimsmileAynen eccem bende diyordum 2011 yazı kesin ama şimdi 2012 bile olabilr zaten yeterince borcumuz olucak ama bu akşam var ya çok net söylüycem ya başlar bitirirsin yada beklersin diye .
Bana diyorki nasılsa 17 ay var eee tabi yumurta dayanmadı da son 1 ay kala başlarız.

ahh Hakan Kaderini sen kendin yazdın akşam olsun bi an önce

sipidi hakikaten pimi çekilmiş bomba gibisin sakinleş biraz canım, örkeyle kalkan zararla oturur.
Ben anne diyorum zaten babası yok, ama annemin yanında çok zorlanıyorum

çok büyük konuşuyonuz bunlar sizi alıp gitcek walla 2011 olmadan he :roflol:

aslım alsın beyaz eşyalarını bitirsin borcun çoğunun evlenirim ama bu şekilde olmaz
ya aslım adamın iki bin lira maaş alıyo 2 gün önce maaşını aldı desemki bana 50 lira ver kalmamıştır hesabını bilmiyo

kızlar siz ne diye hitap ediyosunuz enişteciklerimin annesi babasına?
nan ben bi türlü anne baba diyemiyimm...
bilmiyorumkismile

bende böle yuvarlayarak sessizce diyom
evde de işte ibonun annesi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ya da kaynana diyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ama annem çok kızıyo

hahahah sipit alemsin nannn

ya ben kayınpederime çok rahat babiş babişko babacımm tatlım vs. diyebiliyorum oda bana fıstığım güzel bebişim güzel kızım filan diyo

ama kayınvalideme abla teyze vs. diyorum yada ismini söleyerek anne diyorum bi türlü tam anne diyemedim ama çok üzülüyo o bu duruma diyemiyorum yav napiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…