Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım çamaşırları sıkma olayı
600 devirli makina çamaşırı bayağı ıslak çıkarır işte 1200 devirli bayağı bi kuru çıkartır

anladım yavrum ama genelde 1200 kullanılmıyormuş.
yani 700*800 yeter diyorlar bakıcaz artık
Bide anlamıyorum malesef :bbo:

sıkma devri oluyo canım, makina dönüyoya devir yükseldikçe dakikadaki dönme sayısı daha fazla oluyor.

Kızlar bişey sorucam ben ara ara aklıma acaba evlilikte mutlu olurmuyum sorusu geliyor, şuan çok seviyorum bu konuyu hep konuşuyoruz ama evlilikte ya değişirse diye sorular geliyor aklıma sizede aynı şeyler oluyormu?

Evet canım ben çok çabuk trip atan kırılan biriyim sırf bu yüzden diyorum evlenince bıkar şimdi katlanıyo ufcık bi trip atsam eli kolu dolu güllerle kapıma geliyo ayaklarımı öpüo ama evlenince ne olur ya amann küsersen küs be kadın derse off

Kızlar bişey sorucam ben ara ara aklıma acaba evlilikte mutlu olurmuyum sorusu geliyor, şuan çok seviyorum bu konuyu hep konuşuyoruz ama evlilikte ya değişirse diye sorular geliyor aklıma sizede aynı şeyler oluyormu?

hemde nasıl hele kavga ettiğimiz zaman eyvahh diyorum bu adamla bir ömür nasıl geçer acaba evlenmesem mi falan diye düşünüyorum

ona hep olduğum gibi davranmaya çalışıyorum sırf ileride değiştin demesin diye, geçen biraz tartıştık ilk önce o özür diledi sonra o trip attı bu sefer ben alttan aldım, acaba evlenince kaldırırmı bunları yine özür dilermi?
Evlilikten süper bir beklentim yok, herşey çok güzel olacak diyemiyorum çünkü en yakınımdaki bile ne kadar severse sevsin zor diyo, kendimi bu durumada hazırlamaya çalışıyorum.

bazen bende böleyim
engel olamıyorum kndme
:roflol:

yaa bide 5 yıldır birlikteyiz bir kere bile kavga çıkarmadı her kavgayı ben çıkarıyorum
üff yandık kızlar valla
içime kurt düşürdün yine cimcimeeeee

hilall şu gelinlikli resimlerini koysana tekrar ya iyice bi inceliyim modelini çok beğenmiştim çünkü

oy kiamam çok mu beğenmiştin kuşumm
yav bende çok beğendim felaket sindi içime ikide bi açıp açıp bakıyorum

ya işlemelerine falan bayıldım bunun pembesi güzel olur mu acep bilmiyorumkismile

ayy canım nazarım değcek diye bakmaya korkuyorum ya

yaa bide 5 yıldır birlikteyiz bir kere bile kavga çıkarmadı her kavgayı ben çıkarıyorum
üff yandık kızlar valla
içime kurt düşürdün yine cimcimeeeee

düşmesin canım, hepimiz öyleyiz anlaşılan e gülü seven dikenine katlanır artık :))

Ayy hilal seni gördüm içim fenaoldu ben giyebilecekmiyim acep
boshayallersmile

Teşekkür ederim ecemcimmm yok kızzz senin kalbin temiz ne nazarı değdircennn

ınş. cimcimeeemm inş. hayallerinizdeki en güzel gelinliği giynirsinizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…