Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nere gittiniz kuzucuklarım ?

oyh ben küçük kardeşimi çok özledim yaaaa kuzucumm benim diye seviyodu beni o minik ellerini yerim burnunu dudaklarını küçük cılız parmaklarını yerim özledimmmmmm mafoldumben

ben buralardayım hilalim geziyorum ölee
kardeşin nerdeki ?

Kızlaar eski iş yerimden bir arkadaş var 5 yıldır sürekli görüşürüz yani genelde o arar.
Şimdi msnde yazmış bana eniştenin numarasını ver diye, bende ne yapıcan dedim, diyoki 14 şubatta o yanında olamayacak ondan seni yemeğe çıkarmak için vekalet isticem :))
Bende öyle günleri sevmediğimi, kutlamayacağımı söyledim, günler bana özel olmalı dedim, doğum günü, evlilik yıldönümü vs.
O zaman 22 şubatta seni yemeğe çıkarıcam diyo :))
Kırmakta istemiyorum ne desemki.

gez bakalım
ya geçen hafta bi kuzenim bu haftada b kuzenim nişanlandı nişanlanıyor
annemde yardıma gitti üsküdarda iki kuzenimde
kardeşimde gitti doğal olarak işteyim ya 3 yaşında kalamaz yani evde
günlerde geçmek bilmiyo pazar günü gidicem bende
kokusunu özledim bide geceleri birlikte yatıyoruz onunla koynumda uyutuyorum çok alışkınım ona düşün işteyken evi arıyorum 10-15 kere hep sesini duymak için konuşmak için akşam eve gidince en az 2 saat hiç durmadan oyunlar oynuyoruz öpüp kokluyorum yemek yemek bile gelmiyo aklıma

of evlenince napıcam ben onsuz

canım sanırım arkadaşın erkek sen bilirsin ama bence yemeğe çıkıpta gereksiz yere ağzının tadını kaçırma

neyse canım dedim zaten çıkamayacağımı, adam ısrar edip duruyo sinir oldum ya.
Gerçekten beni seviyomu bilmiyorum hep abla diye hitap ediyo çünkü, bende hep sözlümle yaptıklarımı anlatıyorum umutlanmasın diye.

kızlar yardıma ihtiyacım var etrafına çerçeve yapabilir misini?
photoshop ile oluyormuş sanırım sadece bugüne lazım onun için..

canım böle bişimi ?[/B]

Son düzenleme:
ama işyernde yokkii pazartesi gönderirim ama yaparsın müsait olduğunda :)

eccem çok şeker ama küçük kağıtlara çıktı alıcam. hiç gözükmez tek çerçeve olabilirse çok iyi olur.
Pazar günü bebeğin 40'ı ya küçük biberon aldık işte ona zımbalıycaz üstüne gelenlere

canım buna benzer bişi olur mu ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…