Yaklaşık 1 aylık hamileyim 5 gündür kahverengi akıntı geliyor

EsraLondon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2023
10
2
29
Merhaba Adet düzensizliğim olduğu için hamilelik haftamı bilemiyorum. 47 günde bir adet olduğum için doktoruma göre 7 haftalık, ama evde yaptığım teste göre 3 haftalık hamileyim. Doktorum ultrasonda keseyi gördü ancak bebek henüz yerleşmemişti. Bunun için erken dedi. Onun dışında herşey normal dedi. Ama son iki gündür belim çok aşırı ağrıyor gece yatakta dönemiyorum bile. 5 gündür kahverengi akıntı geliyor. Adet kanaması gibi değil ama tuvalete ger gidişimde bu lekeyi görüyorum. İlk gün pembe leke vardı sonra tanecikli kahverengi yapıya döndü. Şimdi de akışkan kahverengi. Bebeğimle ilgili bir sorun mu var acaba? 22 eylüle kadar doktorum beklememi söyledi. Ama hergün bu lekeyi görünce psikolojim bozuldu. Sizce bu bir sorun mu?

Baska bir doktora gidin bence allah korusun dusuk tehlikeniz varsa ona gore bir tedavi uygulanir

Londra’da yaşıyorum. Özel doktorlar randevu vermiyor çünkü bebek daha çok yeni diyorlar. Birşey söylemiyorlar yapacak birşey de yokmuş!!. Sadece bekleyin diyorlar ama ben beklemekten kafayı yiyeceğim galiba.

Aynı şekilde benimde olmustu Protestan fitil ve bir iğne kullandım geçmişti kanamam

Aynı şekilde benimde olmustu Protestan fitil ve bir iğne kullandım geçmişti kanamam
Burada doktor herhangi bir ilaç vermedi. Vajinal ultrasonla da kontrol etti herşey normal kanama yok dedi. Ee o zaman bu akıntı nereden geliyor anlamıyorum. Size doktor bu konuyla ilgili birşey söyledi mi nedeni nedir

Burada doktor herhangi bir ilaç vermedi. Vajinal ultrasonla da kontrol etti herşey normal kanama yok dedi. Ee o zaman bu akıntı nereden geliyor anlamıyorum. Size doktor bu konuyla ilgili birşey söyledi mi

boş gebelik olabilir. sürekli kahverengi akıntı ve son adet tarihi çelişkisi başka bir sonucu göstermiyor. umarım bebeğiniz sizinledir

Burada doktor herhangi bir ilaç vermedi. Vajinal ultrasonla da kontrol etti herşey normal kanama yok dedi. Ee o zaman bu akıntı nereden geliyor anlamıyorum. Size doktor bu konuyla ilgili birşey söyledi mi
Evet benim kendi doktorum kanamam olduğu zaman şehir dışındaydı bana başka doktor ilacı vermişti kendi doktorum hiç gerek yoktu ilaç kullanmana ama başlamışsın kullan artık dedi bebek sağlıksızsa düşer ilaç engel olmaz buna demişti bir de hamilelikte rahim içinde öyle ufak kanamalar akıntılar olabilir herhangi bir sebebe bağlı takma kafana demişti 9 ay bu şekilde hafif kanamalı geçirenler var demişti

Bendede olmuştu Progestanı fitil olarak kullandım, önlem amaçlı vermişti doktorum

Suan durumunuz basil bilmiyorum ama hic dert etmeyin. Caninizi sıkmayın sadece ilk uc ayi bol bol yatip dinlenerek gecirin . Bende de kahve akinti vardi sonra yerini kanamaya birakti oyleki ilac ve igne bile durdurmuyordu sonra bebek tam ywrlestikten sonra kesildi kanamalar. Bol bol yatin yurumeyin is yapmayin.

Progesteronla ilgili sorun oluyor genelde ilaci verilince kanamayi durduruyor

Geçen hafta maalesef Bebeğimi kaybettiğimi öğrendim. Yaklaşık 2 hafta kanamam ve kasılmalarım olduğu halde 2 defa da acile gittim ama hiçbir önlem alınmadı. Buradaki doktorlar düşük olduğunu bile bilemediler. Normal hayatına devam et hiçbir ilaç kullanmana gerek yok dediler. Bebeğimi kaybettikten sonra doktorun özür dilemesi ve aslında kanamanın ve krampın nedeni düşüğün yavaş yavaş gerçekleşmesinden kaynaklandığını söylemesi bana sinir krizi geçirtti. Ve geçen hafta çarşambadan beri ölü bebeğim hala benimle. Enfeksiyon riski olmasına rağmen kürtaj için randevuyu yarına verdiler. Allah nasip kısmet ederse hamile olduğumu öğrenir öğrenmez Türkiye’ye geleceğim. İngiltere’deki doktorlara bebeğimi emanet etmeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…