Yakisikli oglumun sene sonu gosterisinden kesitler (video)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Teyzeleri gectigimiz cumartesi gunu (2 mayis) oglusumun gosteri vardi :asigimokuyanlar bilirler)
Tek kelimeyle harikaydi !:asigim:Kuzum cok basariliydi annecigini cok duygulandirdi senağlama

Sizlere supriz yapmak istedim ve video goruntulerini ekledim

linkleri tiklayin lutfen :asigim:

Yakisikli oglusumun gosterisi 1 şutarafagitti

gosteri 2 şutarafagitti

Gosterinin bitisi şutarafagitti

Pijamali manken yurususu : ) şutarafagitti

Bakalim Selim Mert'imi taniyacak misiniz ?:asigim:
En uzun boylu ve arada bir kameraya bakip gulumseyen, el sallayan yakisikli ;Selim Mert:asigim:

eklemediklerim var onlari ekleyecegim yerimseniben

Son düzenleme:
gördüm,bayrak sallaması,bay bal arı oluşu,hediyelerini alışları çok şeker cıkmışlar.
zeepp ne güzel duygu demi canısı.ilk defa tadıyorsun şimdi,asla unutamassın.bu anı.allah en güzellerinide göstersin ileriki yıllarda canım.a.s.

çok şekerler yaa........ uzun boylu deyince hemen buldum oğluşunu,benim oğlumun okuma bayramı gösterisi geldi aklıma, akşam gidince seyredicem.benimki 18 bitiriyor.Bir anne için çok duygusal ve gurur verici anlar bunlar arkadaşım.Nice başarılar'ına Selim Mert in........

canım çok tatlı bi oğlun varr:)))
güzel bi hatıra olmuşş

41 kere maşallah
Bal arısı olup balda toplar birde bayrak sallarmış
Selim Mert tebrik ederim seni canım tabi önce anne ve babanı :1hug:

Hehe :)) Çok hoş çıkmış gerçekten.
Bayrak sallayışı,arı kostümü falan çok güzel. =)
Tebrik ederim.

canım çok tatlı bi oğlun varr:)))
güzel bi hatıra olmuşş

41 kere maşallah
Bal arısı olup balda toplar birde bayrak sallarmış
Selim Mert tebrik ederim seni canım tabi önce anne ve babanı :1hug:

Hehe :)) Çok hoş çıkmış gerçekten.
Bayrak sallayışı,arı kostümü falan çok güzel. =)
Tebrik ederim.

cok tsk ederim arkadaslar :asigim:
inan ki cok guzel bir duygu ;cok gururlandim :asigim:
oglum benim annesinin kuzusu :asigim:

Varya aşığım ben Selim'e.:asigim:, Çok yağuşuhlu çook:asigim::asigim:

Zepp teyzesi kısmetse Kıvanç'ımda seneye böyle ellerinde bayraklarla yıl sonu gösterisi yapacak.hihoyyyt

ayy ben onur yeriimm kocaman olmuş yaa maşşallah :asigim:

Varya aşığım ben Selim'e.:asigim:, Çok yağuşuhlu çook:asigim::asigim:

Zepp teyzesi kısmetse Kıvanç'ımda seneye böyle ellerinde bayraklarla yıl sonu gösterisi yapacak.hihoyyyt

:1hug:Kuzumcugum masallah kivanc'a canim
sende goreceksin tarifsiz bir duygu:asigim:

ayy ben onur yeriimm kocaman olmuş yaa maşşallah :asigim:

:1hug:tsk ederim ilosum :asigim:

yakısıklı arım benim igneside pek büyükmüs ama :))) zeep canım allah sizlere bağıslasın yavrularınızı insallah daha nice böyle güzel günlerinde beraber olursunuz

yakısıklı arım benim igneside pek büyükmüs ama :))) zeep canım allah sizlere bağıslasın yavrularınızı insallah daha nice böyle güzel günlerinde beraber olursunuz

: ) sagol canim :1hug:
aminn hepimizin evladini bagislasin rabbim :Saruboceq:

Çok tatlı bal arım benim...
Allah kuzucuklarımızı korusun. Hep gülsünler hep mutlu olsunlar inşallah...:Saruboceq:

Maşallah,hayırlı olsun diyelim...
Selim Mert'i nasıl tanımam,
bak ne güzelde el sallıyor kameraya...
ayyy Ezgi'nin kreş zamanı aklıma geldi...
zaman ne kadar çabuk geçiyor böyle,,
Allah çocuklarımıza sağlık,sıhhat ve hayatları boyunca
mutluluk,başarı versin inşallah...
minik prensi öpüyorum canım...
sevgiler...

maşallah.. çok güzelde gösteri olmuş performanslarıda hariko rabbim uzun ömürler versin ....

Zeppciğim Allah bağışlasın oğluşunu, oğlumla birlikte izledik mükemmel yaaa...
Benim oğlumda geçen sene anaokulunda arı olmuştu aynı şarkıyla hemen heyecanlandı benim gösterimdeki şarkı ve kostüm diyeee... sırnaşık şey
Hepsi birbirinden güzel gösteriler... Allah nice gösterilerini ve başarılarını görmek nasip etsin canım arkadaşım... :dance:
Oğlumun yılsonu gösteriside Mayıs sonu gibi olacak sizlerle paylaşırım , senide oğluşuda çoook öpüyorum... a.s.

Çok tatlı bal arım benim...
Allah kuzucuklarımızı korusun. Hep gülsünler hep mutlu olsunlar inşallah...:Saruboceq:

maşallah.. çok güzelde gösteri olmuş performanslarıda hariko rabbim uzun ömürler versin ....

:asigim:tsk ederim arkadaslar
Allah hepimizin evladina uzun omurler versin :Saruboceq:

çok şeker Allah nazarlardan saklasın eski günlerim canlandı gene beni üçe bölseler gene eski boyutlarımda mert kadar olsam çiçek olsam hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…