Yakın arkadasa doğum günü hediyesi

sedeflidondurma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2018
905
927
Merhaba hanımlar. Aranıza yeni katıldım. İlkokuldan beri arkadaş olduğum bir kız arkadasımın doğum günü yaklasıyor. Ona güzel bir hediye vermek istiyorum ama maddi olarak 50 tl yi asamam. Arkadasım yeni evli bu arada. Benim aklımdaki hediyeler dış çekimlerinden foto atmıştı ondan bir resmi bardağa yaptırmak iş yerinde vs kullanabilir. Ya da yine resmi çıkartıp güzel bir çerceve içinde vermek. Başka da bişe gelmedi. Hanımlar parlak fikirlerinizi bekliyorum.

İnternette kişiye özel hediyeler var bir çok sitede.Bütçenize uygun bir şeyler vardır.

Kitap demeye geldim. İlkokuldan beri tanıyorsanız ne tarz şeyler okumayı sever biliyorsunuzdur. Yanında güzel bir ayraç, not defteri ve kalem de olur. Bana alındığında en mutlu olduğum türden hediyeler. =) Kendi fotoğraflarını hediye etmek bana güzel gelmedi, isteseler kendileri yaptırırlar zaten o tarz şeyleri. Bunun dışında güzel bir şal da alabilirsiniz.

Kitap demeye geldim. İlkokuldan beri tanıyorsanız ne tarz şeyler okumayı sever biliyorsunuzdur. Yanında güzel bir ayraç, not defteri ve kalem de olur. Bana alındığında en mutlu olduğum türden hediyeler. =) Kendi fotoğraflarını hediye etmek bana güzel gelmedi, isteseler kendileri yaptırırlar zaten o tarz şeyleri. Bunun dışında güzel bir şal da alabilirsiniz.
Tesekkürler kitap da iyi fikir

X