Yağ fazlanız, fazla kilonuz mu var? Bunları okuduktan sonra artık yok!

annemveben159

Bol eksili günler!
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
20
18
Doğru duydunuz!

Merhaba ablalarım, teyzelerim... Henüz 16 yaşında olmama rağmen, birçok ürün denedim; kullandım... Sonucu doğada buldum. Yaşasın! :))

Kısa bir özet geçelim, 2 senedir diyetteyim ve bu toplamda 30 kilo verip 10 kilosunu geri aldım:)) (Zayıflama hapı pişmanlıktır!)
Bu inatçı 10 kilomu ve artı bir 10 kilomu daha vermek için ah nelere başvurmadım... Zayıflama hapları, çayları, bilmem neleri...

Sonra bütün tecrübelerimi bir yere toplayarak, ayrı ayrı bir yere toplayarak kürler keşfettim ve hepsini kendimde denedim. Sonuç muazzam!
(Vereceğim malzemelerin hepsini bin bir sitede detaylı bir şekilde inceledim, tüm yorumları okudum. İnternet ortamıyla kalmayıp, gittim doktorlara diyetisyenlere sordum. Hiçbir yan etkisi yoktur. Hamileler ve emzirenlerin kullanıp kullanamayacağını, hepsinin altında belirteceğim)

Hemmmen açıklıyorum! :))

1) Sirke kürümüz. Yağ atımında, metabolizmayı fişeklemekte kullanılır. :))

Öncelikle malzemelerimiz:
Elma sirkesi (Doğanay yahut Kemal Kükrer marka olabilir. Demek istediğim bilindik bir marka olsun)
Yeşil çay (Marketlerde satılan hazır poşet yeşil çayı kullanıyorum.)
Limon
Bal

Ilık suyumuzun içine, bir poşet yeşil çay, yarım limon, çok çok çok az bal koyuyoruz.
Elma sirkesi ise bir çorba kaşığını geçmeyecek şekilde göz kararı koyabiliriz.
Afiyetle, her gün bir kere yemekten sonra yani kesinlikle tok karnına içiyoruz. (Şahsen ben, saat 4 ve 6 arası kilo alma eğilimi olduğundan o saatlerde içiyorum)
****Hamile ve emzirenler içemez.

2) Yoğurt kürümüz. (İnatçı göbek yağlarında etkilidir)

Malzemeler:
Yarım yağlı veya light yoğurt. (Light yoğurt zaten başlı başına göbek yağı eritme uzmanı. Lakin çok pahalı olduğundan pek tercih etmiyorum)
Zencefil
Zerdeçal
Tarçın
(Bu son üçünü aktarda veya baharatçılarda bulabilirsiniz)

3 yemek kaşığı yoğurt içine 1'er çay kaşığı zzt üçlüsünü ekleyip afiyetle, yatmadan 2-3 saat önce, haftada iki kere yiyoruz.
***Hamile yahut emziriyorsak maalesef yiyemiyoruz.

3) Canın tatlı mı çekiyor, at bir tarçınlı süt! (Göbek yağları ve tatlı krizi önlemede ve frenlemede kullanılır)

Malzemeler:
Tarçın
Süt
Mistik çay (İsteğe göre, internetten ne olduğunu araştırabilisiniz mükemmel bir tadı var. Salep gibi)

Sıcak sütümüzün içine koyuyoruz ve içiyoruz yine afiyetle. Hamiş veya emziriyorsak da içebiliyoruz! :)

Buyrun bugünden başlayın. Hepsini bir arada yapabilirsiniz. Hiçbir sakınca yoktur. Ha eğer, reflünüz var ise sirkeli karışımı çok az sirke koyarak deneyebilirsiniz. Kalp hastası iseniz de, sadece birini yapın lütfen.

Kalın sağlıcakla! :))

Tesekkurler paylasimlariniz icin benim gobegimdeki yaglarla basim dertte sebzeleri bol bol yiyorum yogurt yiyorum saglikli seyler yemeye calisiyorum. Kilom 56.5 idi sonra saracoglunun lahana maydonoz kurunu yaptim 3 hafta boyunca 2 kilo verdim 54.5 oldum. Ama biliyorum ki yine fazla ve yagli yemeye baslayinca verdigim kiloyu geri alirim diye korkuyorum. Tekrar baska kure baslamak istiyorum bana hangisini onerirsiniz? Siz en fazla hangisini yaparak fayda gordunuz ozellikle gobek yaglari konusunda yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

kür önermiyorum aslında, hedefiniz kalıcı kilo kontrolü olmalı. diyet değil, sağlıklı beslenmeye bakın hareket edin zaten almazsınız:)
Burda bi tezatlik yok mu bayagi bi kurden bahsetmissiniz ve bunlari yaparak yemenize dikkat ederek vermissiniz. Simdi kur onermiyorun diyosunuz. Ben mi yanlis anliyorum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…