Yabancı slow müzik arıyorum

larminem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
372
0
hanımlar nereye yazıcağımı bilemedim doğru yer mi bilmiyorum müzik arıyodumda yabancı slow tercihimdir.

Canım benim en beğendiğim sanatçıların slow parçalarından örnek verebilirim mesela;

Mariah Carey - Without You :2:
Lara Fabian Jet'aime :KK16:
Pink - Glitter In The Air (bu parçayı gerçekten severim) :KK31:
Queen - Bohemian Rhapsody (ilk üç dakikası harika bir karışık şarkıdır. 3 dakikası slow sonrasında rock,metal ne ararsan var parça uzun ve favorilerimden biri, benim için özel :))
Yruma - Edward's Lullaby (şarkı değil ama en sevdiğim duygu yüklü harikulade bir klasik parçadır ) :KK31:
Michael Jackson - Fall Again (Bu şarkının bende yeri hep ayrıdır, kesinlikle dinlemeni tavsiye ederim.
Cat Power - I Found A Reason (harika bir slow parça, hiç duymadığına eminim :))
Son olarak

Kelly Clarkson - Because Of You

Benden şimdilik bu kadar canım :KK3:

Loreena MCKennitt'in bütün şarkılarını öneririm canım.
Tango to Evora şarkısını bilmeyen yoktur zaten.

Canım benim en beğendiğim sanatçıların slow parçalarından örnek verebilirim mesela;

Mariah Carey - Without You :2:
Lara Fabian Jet'aime :KK16:
Pink - Glitter In The Air (bu parçayı gerçekten severim) :KK31:
Queen - Bohemian Rhapsody (ilk üç dakikası harika bir karışık şarkıdır. 3 dakikası slow sonrasında rock,metal ne ararsan var parça uzun ve favorilerimden biri, benim için özel :))
Yruma - Edward's Lullaby (şarkı değil ama en sevdiğim duygu yüklü harikulade bir klasik parçadır ) :KK31:
Michael Jackson - Fall Again (Bu şarkının bende yeri hep ayrıdır, kesinlikle dinlemeni tavsiye ederim.
Cat Power - I Found A Reason (harika bir slow parça, hiç duymadığına eminim :))
Son olarak

Kelly Clarkson - Because Of You

Benden şimdilik bu kadar canım :KK3:

bayıldım şarkılarına olanları indirdimmm ama şu Michael Jackson - Fall Again ve Cat Power - I Found A Reason hee bide Queen - Bohemian Rhapsody
bulamadım yaa :KK43:(((

Şöyle bir listem var:

Aerosmith - Angie
Aerosmith - I don't wanna miss a thing
Heart - Alone
Sinead O'Connor - Nothing compares to you
Roxette - It must have been love
The Bangles - Eternal flame
Whitesnake - Is this love

Hepsi klasiktir. Son dönemden ise Adele - Someone Like You ve diğer tüm şarkıları :)

digitürk varsa eğer 422.kanal songs of love

hem şarkıcı hem de şarkı adı veriyor

muhteşem parçalar var tavsiye ederim beğendiklerinden sonsuz bi albüm yapabiliyorsun

Lana Del Rey-Born to Die
Lana Del Rey-Blue Jeans
Lana Del Rey-Summertime Sadness

Son bikaç gündür dinlemeye doyamadığım şarkılar, çok özel bi sesi var Lana Del Rey'in, tavsiye ederim.

Bi de Melis Bilen'in sesinden Sorry Seems To Be The Hardest Word şarkısını dinlemeni tavsiye ederim.

james blunt ın bütüüüün şarkılarıı :KK16:
aselin debison- somewhere over the rainbow
fay wolf- god know
peter bradley adams - between us :KK42:

X