Yabancı diziler

how i met your mother :KK69:
house
desperate housewives
sex and the city
worst week
the it crowd
çizgi dizi olarak da south park, sponge bob :nazar:

genelde yabancı komedi dizilerini seviyorum.

The Vampir Daires
Being Human
Kyl X
Merlin
Fringe

hepsıde süper ..
Özellıkle The vampir daires cnbc de baslıyor ona bak derim .. ( tabı turkce dublajsız )

V
True Blood
The Vampire Diaries
The Tudors
Gossip Girl , How i met your mother : Bu iki diziyi son birkaç bölümdür takip etmiyorum. Çok sıktılar.
Primeval : Bu diziyi çok severek izliyordum ama en son yayınlanan bölümü şubat ayındaydı. Yarıda kesildi sanırım herhangi bir haberde şuan için yok.

Lost, Heroes, Chuck, House m.d, The Walking Dead(gerçi sezon finali mi ne yaptılar kısa bir gösterimden sonra), Fringe, Leverage, Two and a Half man, 24.

the vampire diaries
supernatural
spartacus
the event ( yeni başladı sayılır 15. bölüm verildi şiddetle tavsiye ederim)
merlin
sherlock ( 3 bölümlük mini diziydi ama devamı gelicekmiş. sherlock holmes hayranları kesinlikle izlemeli)
the walkıng dead
merlin

Vampire diaries de Damon ölecek mi sizce? Kurt adam ısırığı iyileşmemişti Rose da(
supernatural de yeni sezon onayı almış bu arada jensen Ackles ı görmek içimi ısıtıyor.Evlendi adam ya neyse allah mesut etsin

Son düzenleme:
kızlar bende tavsiye istiyorum, fantastik 38 bilinmeyenli olabilir, lost, fringe tadında ya da big bang teori tarzında komedi
ama çok kanlı, çok sevişmeli olmasın, uçan kafalar olmasın, dikkatimizi bunlarla çekmeye çalışmayan dizi olsun, acıklıda olmasın
çok şey istemedim inşallah
:KK53::KK53:

Son düzenleme:
Rizzoli& isles çok güzel....Polisye sevenler için

2. sezonda komedi aksiyon çok hoş bir dizi..

Birde haven hoşuma gitti oda..polisiye ... kasabada geçen enterasan olaylar.... olanüstü gücü olan insanlar... hoş bir dizi

Bugünlerde favorim Outsourced
Çok çok eğlenceli bir dizi , gülmekten artık çatlıyacam:KK52:
Hint dizisi tavsiye ederim muhakkak izleyin..

yeni izlemeye başladığım diziler var.!

Medium eski bir dizi.. 7 sezon oynamış.. konusu: avukat olmaya çalışan bir evli bir kadının cinayetleri önceden görmesi ile başlıyor... güzel sürükleyici bir dizi izlenebilir...

Ringer; ikiz kardeşler ve birinin diğerinin yerine geçmesi esrarengiz olaylar heyecanlı bir dizi... yeni başladı ..ancak 3 bçlüm yayınlandı..

baya dizi kolik oldum :KK70::KK69:

Rizzoli & İsles Polisiye bir dizi , merak uyandırıyor bende..

New Girl bu diziyi muhakkak tavsiye ederim izleyin! Gülmekten çatlıyacaksınız :KK37:

Geçen sezon spartacusu izliyordum bu sene game of thrones i beğenerek izliyorum.Bazı sahnelerde içim dışıma çıkacak gibi oluyor ama yinede izlemekten kendimi alamıyorum bu arada internetten izliyorum bu dizileri ve tv dekinden çok farklı oluyor alt yazıları.

vampire diariesi çok seviyorummm damona aşıkım :) :)

the tudors izliyordum bi arada o da çok güzel bi dizi henry tudor ve eşlerini anlatıyor

hart of dixie izleyen varmı..

çok güzel bir dizi.

yeni mezun bir doktorun 4 sene çalıştıktan sonra bir kasabay gelmesi. sevimli köy halkına kendini sevdirme çabası.

eğlenceli ve hoş bir dizi... aile dizisi aynı zamanda.

havenı izliyordum ama yeni bölümleri artık çıkmıyor...

ama ben başka dizilerde keşfetmek istiyorum... varmı önerisi olan?

desperate housewives(başladığından beri takip ediyorum son sezonda)

bunlar da son zamanlarda izlediklerim desperate housewives'ten sonrası için alıştırma yapıyorum:KK53:
american horror story
merlin
flash forward

supernatural
the vampire diaries
spartacus
awake
the event
teen wolf
breakout kings
american horror story
dexter
the walking dead
alcatraz
trıe blood
terra nova
the dead zone
grimm
misfits
harpers ısland
ghost whisperer
the nine lives of chole king
haven

kendime yuh dedim biran bu kadar dizi izlemisim ve hala izliyorum bir kısmın :KK53: bu dizilerin nerdeyse hepsi fantastik gerilim gizem korku icerir bu tarz dizi sevenlere tavsiye

Ben sadece ingiliz ve amerikan yapımlarını değil aynı zamanda kore dizilerinide çok severek izliyorum. Hem 16 -17 bölümlük kısa oluyorlar hemde çok eğlenceli oluyorlar. Özellikle Düşlerimin Prensi ve Boys Ower Flovers hayatım boyunca unutamayacağım dizilerdir. Yabancı olarak izlediğim dizilerde
Doctor Who ( süper bir dizi kesinlikle izlenmeli son doktor 10. doktorun yerini tutamasada izlenebiliyor. İlk sezondan izlemeye başlayın bağımlısı olucaksınız. )
Merlin
Gossip Girl
Glee
The Vampire Diaries
The Secret Sircle
Pretty Little Liars
Şimdilik aklıma gelen bunlar hepside izlenebilir güzel diziler. Ayrıca izleyebilcek site bulamamaktan yakınmışsınız Dizimag adlı sitede neredeyse tüm yabancı dizilerin en son bölümlerine kadar tüm bölümlerini bulup rahat bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

X