yaa çok kötüyüm:((lütfenyardımm

sevgii cim üzülme ama adet günün geçmeden evde test yapma adetin düzenliyse bir gün bile geçse çıkar.tabi en kesini kanda bakılan.

ne oldu adet oldun mu olmam lazım ama olmadı demişsin

yok canım olmadım yaaa kafayı yicem bebiş yoksa adet olaım bari ya.benim adetlerim çok düzenlidir bugün 33 gün engeç 31 gün sürerdi napcam bilemiom beklemek zor ya streste yapmıom ama....eşimde doktor ama kadın doğum deil dahiliye hıncımı ondan çıkarıom bide doktor olcan falan diye bilmiom...umarım hamişimdirrr her gecen gün acaba mı diom....CADIARZU

stres yapma allah hakkında hayırlısını versin.benim adetlerim düzensizdi.geç olurdum ve her seferinde hamilelik belirtileri yaşardım.bu sefe kesin hamileyim diye.test yapardım negatif ve ertesi gün ben adet olurdum.moralini bozma adetin gecikince tekrar kan tahlili yaptır.inşallah hamiş olursun

beta hcg yumurtlama tarihine bağlı olarak geçte ortaya çıkabiliyor ama kan testi çok hassas istersen bir daha kan ver eğer yine negatifse doktora git derim adet atlaması veya gecikmesi kiste neden olabilir, ama istiyorsanız gecikmen inşallah bebiştendir

Merhaba,
Adetimden 6-7 gün önce aşırı bir halsizlik yaşamıştım ben, ayağımı zor kaldırıyordum. Adetimden 5 gün önce idrar testi yaptım pozitif çıktı. Emin olmak için ertesi gün de kan testi yaptırdım. 326 çıkmıştı değer. Bence normal yumurtalama düzenin varsa adet olmadan önce testte çıkması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…