yaa çok kötüyüm:((lütfenyardımm

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
arkadaslar bazıları bilir belki 10-12 günden beri gebelik belirtileri taşıyorum kasık ağrısı göğüs şişmesi bel ve sırt agrısı baş dönmesi .....gibi bazı arkadaslar adetime 5 gün kala,bi hafta kala test yaptırdım gebelik çıktı falan deyince bende 3 var nasılsa diye yaptırdım bugün ama sonuç negatif.bazı arkadaslar bazılarının kanına hemen karıştığını bazılarının bi süre sonra karıstığını söledi acaba benimde kana karışmamış olabilirmi yoksa gebelik olsa çıkarmıydı 3 4 gün kala lütfen bu konuda fikri deneyimi olan arkadaslar yardımcı olsunlar çünki moralim çok bozuldu kötüyüm....şimdiden saolun

canım eğer evde yaptığın testse yanılma payı olabiliyor,şayet kan testi yaptırdıysa mutlaka doğrudur çıkan sonuç ,eğer ki kan testi yaptırmadıysan en iyisi kan testi yaptır için rahat olur...

ben adetimden 5 gün once test yapmıstım evde silikte olsa pozitif cıkmıstı günüm gectikten sonrada kan testi yaptırdım onda da pozitif cıktı.. ama bazı testler yanlış olabiliyomuş sen en iyisi bi kaç gün bekle canım moralinide bozma sakın

evet canım alize ye katılıyorum adetin gecikmesini bekle ve yeniden test yaptır
hayırlısıı olsun..
üzme kendini herşeyin hayırlısı olsun..

stestende olabiliyo bu tür gebelik belirtileri ... Çok fazla kasma kendini ve bence adetini bekle.. Adeinden önce test yap . Şuan bebeğin olsa bile bu yaptığın stres onun için çok zararlı. Rahat ol canım Her şeyi Allah'a bırak

kan testi yaptırdım arkadaslar kesin var gözüyle bakıyodum çook üzgünümmmmmmmmmm

canım eğer evde yaptığın testse yanılma payı olabiliyor,şayet kan testi yaptırdıysa mutlaka doğrudur çıkan sonuç ,eğer ki kan testi yaptırmadıysan en iyisi kan testi yaptır için rahat olur...

yok canım kan testiydi çıkmadı ne yazıkkisenağlama

yok canım kan testiydi çıkmadı ne yazıkkisenağlama

Sağlık olsun Canım. Ama önce sana tavsiyem ilişkiye çocuk olsun diye girme herşeyi akışına bırak. Ve gün aşırı ilişkiye girin.. seninde hamiş haberlerini alacağımıza eminim.Dualarımız seninlea.s.

canım moralini bozacakbşey yok sakinleş bikaç gün bekle tekrardan yaptır o zaman zaten kesin sonuç çıkar hayırlısı inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz

arkadaslar bazıları bilir belki 10-12 günden beri gebelik belirtileri taşıyorum kasık ağrısı göğüs şişmesi bel ve sırt agrısı baş dönmesi .....gibi bazı arkadaslar adetime 5 gün kala,bi hafta kala test yaptırdım gebelik çıktı falan deyince bende 3 var nasılsa diye yaptırdım bugün ama sonuç negatif.bazı arkadaslar bazılarının kanına hemen karıştığını bazılarının bi süre sonra karıstığını söledi acaba benimde kana karışmamış olabilirmi yoksa gebelik olsa çıkarmıydı 3 4 gün kala lütfen bu konuda fikri deneyimi olan arkadaslar yardımcı olsunlar çünki moralim çok bozuldu kötüyüm....şimdiden saolun

kan testi kesin sonuç verir canım ama döllenme geç olmuşta olabilir 3-4 gün daha bekle tekrarla testi ozaman

saolun arkadaslar 6 aylık evliyim ve son iki aydır istioz gecen ay kimyasal gebelik gecirdim buayda böle geçti kısmet artık önümüzdeki aylara bakacaz çalışmalara devammsırnaşık şey

sevgicim daha çok yenisiniz bence üzme kendini daha önce yazmıştın belirtilerini hepsi hamilelik belirtileriydi ama demekki insan kendini fazla dinleyince böyle şeyler olabiliyo.. sağlık olsun hayatım... üzme kendini..

arkadaslar adetim bugündü hala olmadım acaba lar baslad bende yine ya:çok üzgünüm:

Canım bak belirtiler de adetinin geçmesi de psikolojik olabilir...
Eğer bu belirtiler gerçekten varsa kana da karışmış olması lazım,zaten bu bahsettiğin belirtilerin nedeni salgılanan hamilelik hormonlarıdır.
Yaşın cok genc,hiç endişelenme,allah hayırlısıyla versin inşallah.

aşkolsun kızlar kimse ilgilenmedi yazdıklarımla ve sorunumla ilgilenen arkadaslar çok saolun.ilgilenmeyip önemsemeyen arkadaslaradaa aşkolsunnnnnnnsenağlama

aşkolsun kızlar kimse ilgilenmedi yazdıklarımla ve sorunumla ilgilenen arkadaslar çok saolun.ilgilenmeyip önemsemeyen arkadaslaradaa aşkolsunnnnnnnsenağlama

canım neden gidip bir kan testi yapmıyorsun böyl ebelirsizlik çok kötü üzme kendini bende nerdeyse bir yıldır bekliyorum ama artık takmıyorum olursa olur olmazsa bakacağız çaresine ama drlarda bişey demiyorlar iyisin sağlıklısın olur diyorlar bizde bekliyoruz sıkma canını stresede girme bu seni olumsuz etkiler

X