ya vedud ya camii ile ilgili

kertenkelebek35

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2015
257
79
34
kızlar merhaba ben jüpiter saatinde hergün 400 defa ya camii ya vedud esmalarını okuyorum sevdiğim kişinin resmine bakarak ..
yalnız aklıma takılan bir durum var bu kişinin bana olan sevgisi olup olmadığını bilmiyorum benim okumalarım başkası için tesir edebilir mi yani bana sevgi duymaya değil de başka hoşlandığı kişi varsa ona yönelmesine sebep olmuş olabilir mi??
(( düşününce saçma geliyor ama işte insanın içine şüphe düştümü lütfen yadırgamayın beni sadece öğrenmek istedim herkese iyi geceler cevaplarınız içinde şimdiden teşekkürler)

Vaaaay Ya Vedud sevdiğimize sevdirilmek için mi faydalıymış... evde bağıra çağıra sabahlara kadar çekerim artık 

canım bence fotografa bakarak esma okumak doğru değil çünkü o kişi nikahlın olmadığı için harama bakmış oluyosun bir de Allahın ismi şerifi Allahın sevgisi onu sevenlerin sevgisi için okunmalı ben de ya Vedud esması okuyorum ama şu kişi beni sevsin diye değil Rabbim senin sevgini seni sevenlerin sevgisini nasib eyle diye okuyorum. senin yapacağın en güzel dua Rabbim bu kişi benim dinim dünyam ahiretim için hayırlı ise onu bana eş olarak nasib eyle yok değilse daha hayırlısını nasib eyle diye dua etmek.

haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…