Ya Vâsi hatmi

Var bir dilegimiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2017
5.052
10.057
36
Sıkıntılardan kurtulmak için, bu esma-i zikir günde 137 defa ‘Ya Vâsi’ diyerek bu ismi şerif okunur.

Ömrünüzün uzun olması için, bu ismi şerif günlük 137 defa ‘Ya Vâsi’ diyerek zikredilmeye devam edilir.

Rızık genişliği için, bu ismi şerif günlük 137 defa ‘Ya Vâsi’ diyerek okunur.

Bu ismi şerifi pazartesi günde ‘Ya Vâsi’ diyerek 137 defa zikreden bir kulun ne Allah’u Teala’dan ne gibi isteği ve dileği varsa ona nail olur. Üstünde bulunan keder, gam ve kasvet kalkarak rahata, huzura ve mutluluğa erer.

‘Ya Vâsi’ diyerek bu ismi şerifi günde 18769 defa zikreden bir kulun yüce Allah kimselere muhtaç etmez. Duaları da kabul olunur.

Abdestli mi okucaz canım nasıl yapicaz başlarken ne diye başlıcaz isim verip mi okucaz dileği söylucez mi kimin için okucaksak
Canım ilk benim ya duamı söyleyeceğim. Sayıları yazacağım kim kaç okuyacak diye. Tam o sayıda okuyacak herkes verilen süre içinde. Abdestli olmak daha güzel tabii ama şart değil🙂

Canım katılan saygısına göre paylaştıracağım netleşsin, şimdi 7 kişiyiz katılırsan 8 olacağız yaklaşık 2.000 düşer
Herkese 2000 tane mi😯
Ben 2 tane dhaa dua grubundayim da o yüzden...
Ama çok da istiyorum ama sayı Cook yüksek canım ya 1000 olsa hadi neyse dicem de🙈
Tabi siz nasıl yapıyorsaniz öyle yapin canım 😉

Herkese 2000 tane mi😯
Ben 2 tane dhaa dua grubundayim da o yüzden...
Ama çok da istiyorum ama sayı Cook yüksek canım ya 1000 olsa hadi neyse dicem de🙈
Tabi siz nasıl yapıyorsaniz öyle yapin canım 😉
Bekliyoruz canım belki katılan sayısı artar, illa 1 gün olmak zorunda değil sayıya göre belirleriz

X