Ya Şekûr duası

@newplanet canım ben herkese 1000 okuyorum sürekli giremediğim için aynı mantık devam ettik😉
Tamam canım öğrendim düştük😍
Okuyabilirsem okurum canım bu kadar hızlı gitmesek mi yetisemem bu şekilde olacaksa dün gece Süreyya için 1000 tane almıştım şuan kaç kişi geçtik inan anlamadım liste de baktım ama göremedim. Yani ben günde 4000 okuyamam
2.000 okuyabilir misin canım
Bazı arkadaşlar 100 alıp çekilmek olmaz demiş ama maalesef herkesin bir koşuşturması var.Maalesef alabileceğim tek sayı bu kadar.Alabilsem en fazla 200 alabilirim.

100 aldım kalan 3900
Canım bugün neredeyse 120.000 tane okuduk. Herkesin koşuşturması var saatlerce uğraştım. Diyen benim ve burası benim dua grubum. 120.000 okuduk sen ise 100. Allah razı olsun ama şikayetler de oldu ki olmasa da hak var. Listeden çıkartmak durumundayım Allah ferahlık versin
Okuyabildiğin kadar oku canım sen kimsenin dediğine taklma
Burası bir grup ve herkesin birbiri üzerinde hem hakkı var Hem sorumluluğu. Kimseye aldırmayacak olanın burada işi ne?
Ben giremedim bugun hic hakkinizi helal edin simdi okuyamadigim arkadaslar icin 1000 okuyorum .
Canım okuyamadıkların tamamlandı sen okuduklarını sıradaki arkadaşlara oku🙂

Tamam canım öğrendim düştük😍

2.000 okuyabilir misin canım

Canım bugün neredeyse 120.000 tane okuduk. Herkesin koşuşturması var saatlerce uğraştım. Diyen benim ve burası benim dua grubum. 120.000 okuduk sen ise 100. Allah razı olsun ama şikayetler de oldu ki olmasa da hak var. Listeden çıkartmak durumundayım Allah ferahlık versin

Burası bir grup ve herkesin birbiri üzerinde hem hakkı var Hem sorumluluğu. Kimseye aldırmayacak olanın burada işi ne?

Canım okuyamadıkların tamamlandı sen okuduklarını sıradaki arkadaşlara oku🙂
Bu okuduklarim ekstra olsun okuyamadiklarima yoksa icim rahat etmez yeni arkadas paylasilinca onada okurum insallah

Ama şu da bir gerçek ki bugün 4. Kişiye geçildi çoğumuz için bu fazla. Yani gücü o kadarına yetenleri de anlıyorum
Canım bugün istisna ama herkes kişi başı 1.000 okumak zorunda. Gücü yetiyor ne demek? 100 zikir 2 dk sürüyor

@newplanet kaç okuyorum ben şimdi anlamadım Süreyya için 1500 okudum yeni kişiyi beklerken işim çıktı giremedim 3000 okuyun yazmışsın anlamadım

Neler olmuş burada maşallah ya sadece öğleden sonra giremedim 😲

Kalan kaç 3 kişi okunmuş hepsine 1000 er okuyayimmi anlamadım

Bugün Süreyya için 1500 okumuştum ama yeni kişi duasını beklerken işim çıktı giremedim
Canım okunanlar tamamlandı. Onlara okumayın. Sıradaki arkadaşta aktif olun. Hiç okumayan ya da arada bir 100 -1000 okuyanlar vardı. Liste yapıp işaretledim. Yük 10-15 kişinin üzerine biniyor diye uyardım o kadar çünkü biri 15.000 okurken biri 100 ya da 1.000 okuyamaz

Canım okunanlar tamamlandı. Onlara okumayın. Sıradaki arkadaşta aktif olun. Hiç okumayan ya da arada bir 100 -1000 okuyanlar vardı. Liste yapıp işaretledim. Yük 10-15 kişinin üzerine biniyor diye uyardım o kadar çünkü biri 15.000 okurken biri 100 ya da 1.000 okuyamaz
Anladım canım şimdiye kadar kaçırdığim olmadı hepsine 1000 1500 okumaya çalıştım elimden geldiğince
Ben yine duaları not aldım ismen dua eder 100 tanede olsa okurum olmazmi hakkınızı helal edin

Anladım canım şimdiye kadar kaçırdığim olmadı hepsine 1000 1500 okumaya çalıştım elimden geldiğince
Ben yine duaları not aldım ismen dua eder 100 tanede olsa okurum olmazmi hakkınızı helal edin
Canım benim helal olsun hiç rahatsız olma, o okur o okumaz diye liste yapmak olmaz diye hepinizi yazdım sen hakkını helal et :KK19: :KK19:

X