ya samed okuyalım 1000 adet

lalegul52

lalegul52
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
1.637
1.904
  • Es-Samed Hâcetlerin bitirilmesi, ızdırapların giderilmesi için tek merci’, ihtiyaç ve dileklerde kendisine müracaat edilen, arzu ve bütün istekler kendisine sunulan…
  • Allah Teâlâ, her dileğin biricik merciidir. Yerde, gökte bütün hâcet sâhipleri yüzlerini O’na döndürmekte, gönüllerini O’na bağlamakta, el açarak yalvarmalarını O’na arzetmektedirler. Buna lâyık olan da yalnız O’dur.
  • Es-Samed Esmasının Fazileti, Havas ve Esrarı
    • Es Samed ism-i şerifi, yeme içme ve uyku gibi Allah vergisi olan şeylerde hiç kimseye muhtaç olmamak ve bunaların azlığından da asla üzülmemek için, “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 134 kere okunur.
    • Es Samed ism-i şerifini, seher vakti “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 125 kere okuyanda sıdk alametleri görülür. Açlık elemi duymaz.
    • Kime fisk-u fücur galip gelir. Tevbe etmek ister ama bir türlü tevbe edemezse; Perşembe Cuma ve Cumartesi günleri oruç tutsun. Bugünlerde hayvanlardan elde edilen mamülleri yemekten kaçınsın ve günde Es Samed ism-i şerifini “Ya Samed Celle Celalühü” diyerek 100 kere okusun. Hayırlı bir insan olur inşallah.
    • Her gün 66 kere ” İhlas suresini ” ve ardından 134 kere ” Ya Samed celle celâlühû ” ism-i şerifini okuyanın her muradı hasıl olur. Ömür boyunca geçim sıkıntısı çekmez.
    • 5 vakit namazdan sonra 134 kere ” Ya Samed celle celâlühû ” zikrine devam eden, hiç kimseye muhtaç olmaz.

200 okudum kalan 800 hayırlı saglıklı bir evlat istiyorum Rabbim cümlemizin dualarımızı kabul etsn benim kini de

X