Ya ŞAFİ

Amin canım sağol Allah razı olsun. Doktoru ile konuşmuş safra kesende taş ve çamurlaşma var gibi demiş, ama ultrason yapmamış kan ve idrar tahlilinde yola çıkmış doktor.

Kan ve idrar tahlili ile böyle bir teşhis koyabiliyor mu?
Ablamda diyor ultrason yapmadı belki beni korkutmak istemediği için öyle diyor demiş. Dua edin Allah rızası için ablam bu süreci güzel atlatsın

Canım ben ultrasonda gözüküyor diye biliyorum ama belki kanla flnda anlıyorlardır onu bilmiyorum safra kesesinde taş olunca ameliyat diyorlar direk ve ameliyatı öyle korkulacak bişey değil 1gün hastanede yatırıp taburcu ediyorlar 1haftada ayaklanmış oluyor gönlünüzü ferah tutun Rabbim şifasını versin inşallah 🤲

Canım ben ultrasonda gözüküyor diye biliyorum ama belki kanla flnda anlıyorlardır onu bilmiyorum safra kesesinde taş olunca ameliyat diyorlar direk ve ameliyatı öyle korkulacak bişey değil 1gün hastanede yatırıp taburcu ediyorlar 1haftada ayaklanmış oluyor gönlünüzü ferah tutun Rabbim şifasını versin inşallah 🤲
İnşallah önemli bir sorun çıkmaz. Yarın randevusu var bakalım ALLAH büyük. RABBİM şifa bekleyen bütün hastalara şifa versin ablama ve bütün ailemede şifa versin inşallah🤲

X