Ya Şafi esması çekiyoruz

yalutserkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2015
802
1.201
36
Kızlar merabalar sizden Bi ricam olacaktı şu mübarek günde Allah rızası için YA ŞAFİ çekermisinz ne kadar çekebilirseniz babam cok rahatsız epilepsi ve koa hastası bu virusden dolayı doktora da götüremiyoruz ilaçlarını içiyor sadece evde durumu kötüye gidiyor rapor cıkarmaya çalışıyoruz hastane için lütfen okuyabilen bana özelden yada buradan bildirebilir mi şimdiden teşekkür ederim Allah kimseye çaresizlik vermesin sağlıkla kalın

Allah acil şifalar versin ama madem durumu kötüye gidiyor neden dr a goturmuyosunuz.
Her hastaneye giden virüs kapmıyor.

Söz konusu anne babamız olunca daha da hassas oluyor cnm cok üzgünüm elimden bişey gelmiyor kahroluyorum

Cok iyi bilirim canim Rabbim tez vakitte sifasini versin insAllah.

Istersen asagidaki sekilde de yapabilirsin. Yatsi namazindan sonra yapilmasi daha iyidir.

Şifa namazı

Bu namaz ve tesbih ile bir çok hasta şifa bulmuştur.
Her kim 2 rekât Namaz Kılıp her rekatında Fatihadan sonra 3 kere İhlas suresi okur ve namazı bitirince kimseyle konuşmadan sessiz sakin bir ortamda aşağıdaki zikir okursa,Allah-u subhanehu Te’ala Ona yepyeni bir hayat bahşeder.
Namaz niyet:
Niyet ettim niyet eyledim Allah rızası için Hastalığımın(Veya hastamın) şifası için şifa namazı kılmaya..”
1.nci Rekat Euzu besmele-sübhaneke-Fatiha ve 3 İhlas-ı şerif
2 nci rekat Besmele Fatiha ve 3 İhlas-ı şerif

Ettehıyatü salli-Barik-rabbena duası-sağa sola selam verilir.
seccadeden kalkmadan 1000 defa(eksik veya fazla olmadan)
aşağıdaki tesbih zikir edilir.

”Ya Bedial Acaibi, Bil Ĥayrir Hamni İla Yevmiddin (1000)”

يَابَدِ يعَ الْعَجَاءِبِ، بِالْجَيْرِ ارْحَمْنِي أِلَي يَوْ مِ الدِّينِ

Anlamı: Ey acayip işleri eşsiz olan Allah! ceza gününe kadar Bana hayırla rahmet et”
Tesbih bittiğinde hasta kendisi veya namaz hangi hasta için okunacak ise onun şifası için dua edilir.

Cok teşekkür ederim cnm şuan mazeretliyim bitsin hemen kılayım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…