Ya musavvir esmasını çekip fayda gören oldu mu?

Minnoskedim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
266
87
Ben bu esmaya çok çekiliyorum ilginç şekilde bir de beni beğenen kimse yok değersiz hissediyorum kendi mi güzel bulmuyorlar beni bu yüzden mi bu esmayı çekmek istiyorum fayda gören oldu mu bu esmadan ?

hamileyken elini karnima koyarak çekerdi biri o zikri. Öyle okumus bi yerde
cok şükür kizim maşallah sağlıklı

eli yüzüde düzgün. Belki daha baska zikirlerde vardır. Sanki okumustim yuz guzelligi için diye. Ama sizinki pskolojik eminim yinede okumanin bi zarara olmaz elbette

Gerçekten psikolojik mi ama kimse beni begenmiyor sorun orda buda özgüvenimi düşürüyor kendimi degersiz hissettiriyor

Gerçekten psikolojik mi ama kimse beni begenmiyor sorun orda buda özgüvenimi düşürüyor kendimi degersiz hissettiriyor
Bence kesinlikle pskolojik çünkü kimse beni begeniyor sozunuz bunun kanıti.. yalnız olmak bu anlama gelmez cesaret edemeyip gelmeyenler atıyorum bu kiz tutucu gibi düşünüp gelmeyenler taburi caizse takilmalik istiyorum yada vs vs yada ciddi bir ilişki kızı bu gibi düşünüp gelmeyenler daha neler neler olabilir sebep..birde icinizdeki bu negatiflikle insanları kendinize cekemezsiniz.. bu hepimiz için gecerli..

Canım ayetel kürsi oku.
Bak bendede yıldız dusuklüğü var. Cok negatif enerji cekebılıyorum ve bazn asırı karamsar olabiliyorum.
Şuan bunun ııcn grup actım hatta.
Sana tavsiyem ayetel kürsi insırah duha fatıha nas felak oku kendıne bol bol

Kuzu aslında benim hatam ben çok fal baktırdım zamaninda zor atlattım ama bazen yenik düşüyorum iradem bu konuda çok zayıf bunu atlatamadim kendime çok kızıyorum ama alışkanlık kaldı napcam bilemedim nadir baktiririm ama hep yapmam o duaları severek yapıyorum kuzum Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…