Ya Mucib cc. (kendim için) 🤲

1000 aldim Kalan 28.000

Rabbim güzel sonuclar almayı nasip etsin inşallah kardeşim . Bu dünyada hayırlı evlat meyvalari tattirsin sizlere 🤲🌸

Nefes0858 Nefes0858 canım ferdam desteğine ihtiyacımız var pazartesiye dualayacak sevınclı oda tedavı ıcın baslattı ya mucib destek olabılırmisin
Sadelikherseydir Sadelikherseydir sadem? 👉🥰
Madammor Madammor ? 🥰
Magnifiaque Magnifiaque mervemmm 🥰
MoonfacedMom MoonfacedMom ? 🥰
Canım ben elimden geldiğince okudum arkadaşıma bugun bütün gün hastanedeydim yoksa bitirmiştik arkadaşımın esmasınıda bugun biraz ağrım var okuyabildiğim kadar okur bildiririm canım banada dua edin pazartesi belli olucak kaç embriyo benimle diye 🤲

Canım ben elimden geldiğince okudum arkadaşıma bugun bütün gün hastanedeydim yoksa bitirmiştik arkadaşımın esmasınıda bugun biraz ağrım var okuyabildiğim kadar okur bildiririm canım banada dua edin pazartesi belli olucak kaç embriyo benimle diye 🤲
Biliyorum canım olsun sen kendine ıyı bakk hepinizin burdan guzel haberlerini alacaz ınanıyorum ben, ❤️ 🥰

Canim benim Allah razı olsun senden de hayirli güzel haberler alalım inşallah dualarimdasın 🤲

X