Ya Mucib burcusami için ❤

2000 aldım burcusami Rabbim hayırla sağlıkla paşanı kucağına almayı nasip etsin canım dualarında beni de unutma
Kalan 4000

Kalan son 2.000 aldım
Rabbim hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım dua arkadaşlarım benim öyle duygulandım ki iyiki varsınız iyiki hamile olanlar inşallah sağlıkla kavuşur, olmayanlar en tez zamanda hamile kalır, rabbim tüm icimizden geçen dualarımızı kabul etsin inşallah, hepiniz dualarımdasiniz.. Ssevincli cnm dua arkadaşım iyiki varsın

Canım benim sende iyiki varsın

Yeni gördüm canım bitmiş. burcusami canım Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin hayırlı doğumun olsun dua edicem senin için canım sağlıkla gelsin paşamız❤❤

Alayım dedim ama yetişemedim bitmiş kuzum rabbim sağ Salim girip çıkmayı nasip etsin inşallah vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun inşallah burcusami

Aa bende yeni gördüm canım burcusami Rabbim hayırla sağlıkla kolayca kavuştursun . Ben de bir yasin okuyacağım inşallah

burcusami ikinizde sağlıcakla cikmissinizdir inşallah ya kuzum benim çok sevindim rabbim hayırlı Salih bir evlat eylesin sizlere inşallah analık sana çok yakışacak rabbim isteyen herkese nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…