Ya Mucib burcusami için ❤

2000 aldım burcusami burcusami Rabbim hayırla sağlıkla paşanı kucağına almayı nasip etsin canım dualarında beni de unutma
Kalan 4000

Canım dua arkadaşlarım benim öyle duygulandım ki iyiki varsınız iyiki😥 hamile olanlar inşallah sağlıkla kavuşur, olmayanlar en tez zamanda hamile kalır, rabbim tüm icimizden geçen dualarımızı kabul etsin inşallah, hepiniz dualarımdasiniz.. Ssevincli Ssevincli cnm dua arkadaşım iyiki varsın 💚

Canım dua arkadaşlarım benim öyle duygulandım ki iyiki varsınız iyiki😥 hamile olanlar inşallah sağlıkla kavuşur, olmayanlar en tez zamanda hamile kalır, rabbim tüm icimizden geçen dualarımızı kabul etsin inşallah, hepiniz dualarımdasiniz.. Ssevincli Ssevincli cnm dua arkadaşım iyiki varsın 💚
Canım benim sende iyiki varsın 💕

Yeni gördüm canım bitmiş. burcusami burcusami canım Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin hayırlı doğumun olsun dua edicem senin için canım sağlıkla gelsin paşamız❤❤

Alayım dedim ama yetişemedim bitmiş kuzum rabbim sağ Salim girip çıkmayı nasip etsin inşallah vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun inşallah burcusami burcusami 🤲💓

Aa bende yeni gördüm canım burcusami ❤️Rabbim hayırla sağlıkla kolayca kavuştursun . Ben de bir yasin okuyacağım inşallah

burcusami burcusami ikinizde sağlıcakla cikmissinizdir inşallah ya kuzum benim 💙 çok sevindim rabbim hayırlı Salih bir evlat eylesin sizlere inşallah 💐analık sana çok yakışacak 🥳🥰 rabbim isteyen herkese nasip eylesin 😇

X