Ya Lâtif

Var bir dilegimiz canım sen kardeşin ve avvente kaldı okumayan şimdi ben destek oluyorum bitsin artık diğer arkadaşlara ayıp oluyor. Bi de belli bi süresi vardır okumanın sevap işleyelim derken günaha girmeyelim. Geçmiş olsun sanada cnm bu arada inşallah iyileşirsin biran önce.

100 daha okudum 700 kaldı kızlar benim bebişler uyumuşken bende yatıyorum. Sabaha kimse okumamış olmazsa ben devam ederim artık. İyi geceler hepinize.

Cuel Allah kabul etsin.
Ben ve kardeşim için dua yaptırmıyorum.
@Hanimefendimelek duanı paylaşırsan okumani başlatalım .
Ber ra 1.849
Cuel 1.849
Var bir dilegimiz kardeşi 1.849 okudu
@Hanimefendimelek 1.849
C ChillOutt 1.849
eliif92 1849
Var bir dilegimiz 1849 okudu.
minis 1.849
mutlulukbenihicbirakma 1.849
Kızlar hastalığım çok ağır geçtiği için ilgilenemedim. Okumayanlarin yerine defalarca okudum hiç de sorun etmedim birsürü topikte. Keyfî olarak aksatsam haklısınız lakin biri kırılmasın diye baska birini incitmek de hoş değil.
3 gün içinde bitirin arkadaşlar.

Bütün listeye bugün okuyorum kendim ve kardeşim için. Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Sırası gelen duasını paylaşsın okuyun beni de es geçin. Bu liste bitince de kendiniz bilirsiniz ister devam edin ister kapatın. Allahin ismini bir kardeşim için 10 defa fazla anarsam zarar etmem
20.000 okuyorum fazlasını da benim yerime okuyanlar alsın

Var bir dilegimiz cnm en son yazan benim o yüzden üstüme alındım bana mı alındın? Öyleyse özür dilerim ben sana özel bişey yazmadım. Yazdığımda da hala yanlış bişey göremiyorum. Görememiş olmam yanlış olmadığı anlamına gelmez o yüzden özür diliyorum. En son 3 kişi kalmıştı onu belirttim. Ve süresi olması gerektiğini belirttim. Çok çok geçmiş olsun hastasın anlıyorum. Bende hastayım belki senin kadar ağır değil ama 2 tane bebekle inan çok ağır geçiyor. İlk katıldığım topik değil.Bende defalarca başkalarının yerine okudum dert etmedim. Etmem. Kimin duası tutar belli olmaz. Allah hepimizinkini kabul etsin.

Canım duam hayırlısı ile bir ev alıp eşimle çocuklarımla huzurlu hayırlı bir ömür geçirmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…