Ya Lâtif

C ChillOutt in duası
Allahim sen benim dertlerimi biliyorsun dermani da ancak sen verebilirsin. Ya Fettah isminin hurmetine maddi ve manevi kapali olan butun kapilari bana sonuna kadar acmani diliyorum senden. Zor olan hersey senin dilemenle kolaylasir. Olmayan her sey senin ol demenle olur. Yuvamizdaki mutluluk, huzur, saglik, nese daim olsun Allahim. Hasta olan ve sifa bekleyen kullarina sifa ver, evlenmek isteyen kardeslerimize hayirli yuva kurmayi nasip et, cocuk sahibi olmak isteyenlere hayirli evlatlar nasip et. Benim ve butun kardeslerimizin dualarini kabul buyur Allahim. Amin. Allah hepinizden razi olsun.
clbsirma 1.513
Hannaz 1.513 okudu
Selenofil 1.513 okudu
Var bir dilegimiz kardeşi 1.1513 okudu
Var bir dilegimiz 1.513 okudu
Cuel 1.513 okudu
@Umutsuz Olmaz 1.513 okudu
minis 1.513 okudu
C ChillOutt 1.513 okudu
@Hanimefendimelek 1.512 okudu
COLIN 1.512 okudu

C ChillOutt canım duan tamamlandı Allah oldu şükrünü de birilikte yaşatsın inşallah herkesten Allah razı olsun

kumbaraya at kuşum 1000 tane daha çektim ben

Allah kabul etsin. Amin
Canım Benim Allah razı olsun desteğin için

Okudum ben de Allah kabul etsin InşaAllah. Kizlar benim annem cok hasta. Dualarinizda anneme de yer verirseniz minnettar olurum.
Kuzum Allah Şafi ismi hürmetine derman olsun annene bu gece dua edeceğim

Hepinize cok tesekkur ederim arkadaslar agziniza saglik. Allah hepinizden razi olsunm. Allah hepimizin duasini kabul etsin insAllah.

Okudum ben de Allah kabul etsin InşaAllah. Kizlar benim annem cok hasta. Dualarinizda anneme de yer verirseniz minnettar olurum.

Canım çok geçmiş olsun. Şimdi gördüm mesajı. Annen için bol bol dua edicem. Annelerimiz bir tanelerimiz. Rabbim onlara sağlıkla uzun ömürler versin. Rabbim tez zamanda şifa versin annene.

Canım ben okudum bitti. Rabbim kabul etsin inşallah. İnşallah gönlünden geçenin çok daha iyisi olsun @Hanimefendimelek in.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…