Ya Latif (dua icin)

Şüphesiz canım gercekten yeterki samimi olalım.Bende öyle canım biliyor musun gercekten sizleri tanımadıgım halde o kadar içten dua ediyorum ki anlatamam her fırsatta.. Allah inşallah kabul eder.. Amin inşallah canım inşallah.

Tüylerim diken diken oldu okurken. Allah'ın işi... Benim de başıma böyle bir olay geldi yani bu kadar inanılmaz degil ama iste.. O yüzden asla dua etmekten geri durmayalım yeter ki içten ve isteyerek iyi niyetle dua edelim hayırlısıysa zate Allah onu veriyor

Ben de canım aynen öyle o kadar mutluyum ki sizleri tanıdığım icin.. Allah bizi dua kardeşi yaptı

Benimde öyle inanırmısın.. ben duasız yasayamam sanırım.. Elhamdulıllah Allahı dusunmeden 1 saat gecirsem vicdan azabı yasıyorum ilginç ama bi o kadar da guzel.. aslında bizim yasadıgımız sıkıntılar bizim Rabbimize yüzümüzü cevirmemize sebep.. buna sebep olanları arayıp teşekkür etmek lazım.. her serde bi hayır vardır diyorlar ya o misal :) Aynen canım Allah dualarımızı kabul etsin inşallah

arkadaslar bugun baslayacakmiyiz salat-i tefriciye okumaya. Kim icin basliyoruz bu sefer. Redvelvetcake istersen senin icin baslayabiliriz, senin olaylarda cok taze, dua etmek biraz rahatlikta verir, istermisin canim.
Hangi duayi okumamizi isterseniz onu okuyalim arkadaslar,

O
Olur canım cok sevınırım :) iyi gelir rahatlatır hem dogru soyluyorsun.

Evet cok iyi olur :) okuyalım kuzular.. yanlız ben onumuzdeki günlerde özel moda girebilirim haberiniz olsun.. canı gönülden okurum inşallah. Yanlız yarın başlayalımmı yada akşam başlayalım ben yarın başlarım okumaya.. benım için yarın olmasın engel olmayım

Canım mesajını simdi gördum ben de diyecektim yarın başlayalım diye.
Yarın size uygun olursa yarın başlayalım o zaman.

arkadaslar ben bugun ve yarin online olamayacagim ama dualarim sizinle. Dua okuyacagim insallah. Yarin aksama dogru 4 gibi ben baslarim okumaya. 4 e kadar namazini kilip duani edersin degilmi canim. Ben 4 de salati tefriciye okumaya baslayacagim, internete girebildigim zamanda okudugum miktari soylerim size.

birde salati tefriciye okumak uzun suruyor cevremizdeki arkadaslarimizada verebiliriz bu sitede sadece 3 umuz okuyoruz baska bizim icin okuyan yok burda. Bitiririz insallah yarin baslayalim.

birde salati tefriciye okumak uzun suruyor cevremizdeki arkadaslarimizada verebiliriz bu sitede sadece 3 umuz okuyoruz baska bizim icin okuyan yok burda. Bitiririz insallah yarin baslayalim.

Bitiririm canım tabii ki sen 4 gibi başlarsın ben hallederim o zamana kadar. Valla benim etrafımda okuyabilecek kimse yok bir arkadasım belki bilir ona sorabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…