Ya Latif (dua icin)

Hepinizden Allah razi olsun .Bebegime en kisa zamanda kavusurum hamile kalirim insallah. Rabbim sizlerin de dertlerine derman olur insallah. Dua ettikce icimiz cok rahatliyor umudumuz daha da artiyor

Damla Rabbim dualarini kabul etsin insallah en kisa zamanda bize iyi haberlerini bekliyoruz canim hayırlı evlatlarin olur inşallah

Damla arkadasımıza geçiyoruz. Allah kabul etsın

1.@@redvelvetcake......
2. @@nisa1234..............
3. @@Ah minel .............5 Yasin
4. @@suleeeem.............
5. @@00Turkuaz..........
6. @@damla_22...........

Okunan 0
Kalan 4444

Arkadaslar A Ah minel arkadasımız bır sure okuyamayacak. Damla arkadasımız kendısıne okuduğu ıcın hakkı gecmesın ben de ona okuyayım dıye 5 yasın okuyacakmıs damla_22 damla_22 ıcın. Haberiniz olsun :)

00Turkuaz için okuyoruz:

1.@@redvelvetcake...
2. @@nisa1234.......
3. @@Ah minel .......
4. @@suleeeem........
5. @@00Turkuaz......100
6. @@damla_22.......

Okunan 100
Kalan 4344

00Turkuaz için okuyoruz:

1.@@redvelvetcake...44
2. @@nisa1234.......
3. @@Ah minel .......5 yasin
4. @@suleeeem........
5. @@00Turkuaz......100
6. @@damla_22.......

Okunan 144
Kalan 4300

Kızlar birde birşey isteyecegim sizden Kız arkadasımın bebegi olmuyor da Yasin topluyormuş Haftaya Cumaya kadar okunması gerekiyor. Ben 2 tane aldım okuyacagım inşallah. Sanırım toplayamamışta cok. Sizlerde alırmısınız gönlünüzden ne geçiyorsa. Biliyorum hepimiz cok yoğunuz artı tefriciyede okuyoruz ama bir boşlugunuzda okursunuz Damla kardeşimiz içinde aynı niyet için okuyoruz görüldüğü üzere malesef herkeste var bu dert Sizde destek olmak istermisiniz kızlar kaç tane okursanız fark etmez..
Canim 10 yasin okuycm demistim ya okudum arkadasina soyle canim.insallah Rabbim dualarimizi kabul eder

00Turkuaz için okuyoruz:
1.@@redvelvetcake...44
2. @@nisa1234.......50
3. @@Ah minel .......5 yasin
4. @@suleeeem........
5. @@00Turkuaz......100
6. @@damla_22.......

Okunan 194
Kalan 4250

X